رئیس جامعه مدرسین: مردم ایران در انتخابات ۱۱ اسفند با حضور پرشور حماسه‌آفرین می‌شوند
رئیس جامعه مدرسین: مردم ایران در انتخابات ۱۱ اسفند با حضور پرشور حماسه‌آفرین می‌شوند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع مردم دوراهک شهرستان دیر با تبریک اعیاد شعبانیه، شناخت ابعاد مختلف زندگی ائمه طهارت علیه‌السلام را برای همه یک ضرورت دانست و اظهار داشت: نباید فقط به آشنایی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع مردم دوراهک شهرستان دیر با تبریک اعیاد شعبانیه، شناخت ابعاد مختلف زندگی ائمه طهارت علیه‌السلام را برای همه یک ضرورت دانست و اظهار داشت: نباید فقط به آشنایی با نام این بزرگواران بسنده شود بلکه باید آموزه‌ها و سبک زندگی آنان در دستور کار قرار گرفته شود.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دنیا همچون بازار آخرت است، گفت: انسان در این دنیا نقش یک تاجر و بازرگان را دارد.

وی با اشاره به اینکه شب و روز در این دنیا به عنوان سرمایه محسوب می‌شوند، عنوان کرد: گروهی از انسان‌ها در پایان راه ضرر می‌برند و گروهی سود کلان به دست می‌آورندو سودی که در بازار آخرت به دست می‌آید بهشت است و ضرر و زیان که از این شب و روز به دست آورده می‌شود، دوزخ است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه انسان باید بازرگان خداشناسی باشد افزود: انسان باید نیکوکار باشد تا رحمت خدا شامل حال آن شود و به دنبال افزایش ارتباط با اهل بیت علیه‌السلام باشد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید بر اساس برنامه‌های انقلاب اسلامی حرکت کنیم تا به نتیجه مقصود برسیم، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد نقاط قوت جامعه را ضعیف نشان دهد و از طرفی نقاط ضعف را بزرگ جلوه کند؛ لذا مردم باید آگاه و هوشیار باشند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن دست از توطئه علیه انقلاب اسلامی برنمی‌دارد، افزود: استکبار جهانی شبانه‌روز علیه نظام اسلامی ایران بمباران تبلیغاتی می‌کند و با ایجاد تهاجم فرهنگی به دنبال جدا کردن مردم از انقلاب اسلامی است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمن می خواهد به دنیا بگوید مردم از انقلاب خسته شده‌اند، اما مردم ما نسبت به عهد و پیمان خود با امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا پایبند هستند و تمام محاسبات دشمن را بر هم خواهند زد.

حسینی بوشهری با بیان اینکه امام (ره) دارای یک هدف مقدس بود و رهبر معظم انقلاب نیز دارای یک هدف مقدس است، ادامه داد: نظام و انقلاب اسلامی در دنیا بی‌نظیر است. اگر برخی باعث ناراحتی مردم می‌شوند نباید این موارد را به پای نظام نوشت بلکه باید پای افرادی نوشته شود که گاهی اوقات در مسئولیت‌‌هایی که قرار گرفته‌اند خواسته و ناخواسته باعث نارضایتی مردم می‌شوند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه این انقلاب در امتداد حرکت عاشورا، غدیر به پیروزی رسیده است، خاطر نشان کرد: مردم ما دیروز در جبهه‌های جنگ پیروز شدند و امروز در عرصه انتخابات ۱۱ اسفند با حضور پر شور خود حماسه خواهند آفرید.