اعتکاف ویژه ۵۰۰ نوجوان دهه هشتادی در ۲ مسجد استان قم
اعتکاف ویژه ۵۰۰ نوجوان دهه هشتادی در ۲ مسجد استان قم

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم ازقم، حجت‌الاسلام محمدرضا حیدری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دومین مراسم اعتکاف معارفی تشکیلاتی ویژه کادر نوجوان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم اظهار داشت: برنامه معنوی اعتکاف امسال به صورت ویژه برای کادر نوجوان […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم ازقم، حجت‌الاسلام محمدرضا حیدری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دومین مراسم اعتکاف معارفی تشکیلاتی ویژه کادر نوجوان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم اظهار داشت: برنامه معنوی اعتکاف امسال به صورت ویژه برای کادر نوجوان در رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال برگزار می‌شود.

 وی ادامه داد: در برنامه‌های اعتکاف امسال تمرکز بر دو محور تشکیلات و مباحث معارفی است و همه این امور در جهت هویت‌بخشی به نوجوانان است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد استان قم با تشریح برنامه‌های اعتکاف ویژه اعضای نوجوان کادر کانون‌های مساجد استان از اعتکاف ۵۰۰ نفر از این اعضاء در دو مسجد خبر داد.

حیدری با اشاره به مساجد در نظر گرفته شده برای دومین اعتکاف معارفی تشکیلاتی کادر نوجوان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم، گفت: مسجد بقیه الله(عج) شهر قائم از مساجدی است که دارای ظرفیت‌های لازم برای اعتکاف بوده و ما در این مسجد بیش از سیصد نفر برادر را در رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال معتکف خواهیم داشت.

 وی همچنین به بخش خواهران اشاره کرد و گفت: مسجد حضرت ابوالفضل(ع) بلوار فردوسی برای حدود دویست معتکف خواهر در رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال در نظر گرفته شده است.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم گفت: هدف از برنامه ریزی اعتکاف برای دهه هشتادی‌ها تثبیت و رشد نوجوانان در مسجد و در نهایت تربیت نیروهای متعهد برای آینده کشوراست.

حیدری تصریح کرد: ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم برای افراد شرکت کننده در این اعتکاف معارفی تشکیلاتی برنامه بلند مدت دارد و برای این برنامه‌ها پیوست‌های مختلفی نیز تدارک دیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم، دومین اعتکاف معارفی تشکیلاتی کادر نوجوان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم به همت ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم و با همکاری کانون حضرت خدیجه کبری(س)، برنامه تلویزیونی سمت خدا، کانون‌های فرهنگی هنری بقیه الله(عج) و شهید آوینی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار خواهد شد.