گرامیداشت شهدای راه نابودی رژیم صهیونیستی در قم برگزار شد
گرامیداشت شهدای راه نابودی رژیم صهیونیستی در قم برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در این مراسم که خانواده‌های معظم شهدا، مسئولان، علما، قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، شرکت‌کنندگان با ادای احترام به مقام شهیدان علی آقازاده و سعید کریمی، بر ادامه راه این شهدا تا نابودی رژیم صهیونیستی تأکید کردند. سخنرانی و مدیحه‌سرایی خطیبان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در این مراسم که خانواده‌های معظم شهدا، مسئولان، علما، قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، شرکت‌کنندگان با ادای احترام به مقام شهیدان علی آقازاده و سعید کریمی، بر ادامه راه این شهدا تا نابودی رژیم صهیونیستی تأکید کردند.

سخنرانی و مدیحه‌سرایی خطیبان و مداحان اهل‌بیت از برنامه‌های این مراسم بود که در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

شهیدان علی آقازاده و سعید کریمی از مستشاران نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه بودند که شنبه ۳۰ دی‌ماه در حمله رژیم صهیونیستی به دمشق به فیض شهادت نائل آمدند.

پیکر این دو شهید روز گذشته با حضور پرشور مردم همیشه درصحنه قم از حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) به سمت گلزار شهدا تشییع و در جوار دیگر شهدا به خاک سپرده شد.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱