جزئیات حادثه آدم‌ربایی در قم/ ۴ گروگانگیر دستگیر شدند
جزئیات حادثه آدم‌ربایی در قم/ ۴ گروگانگیر دستگیر شدند

سردار میرفیضی فرمانده نیروی انتظامی استان قم در گفتگو با خبرنگاران گفت: طی تماسی که در تاریخ ۲۳ اسفند ماه ۹۹ با مرکز فوریت‌های انتظامی گرفته شد، گزارش یک فقره آدم ربایی اعلام می‌شود. وی افزود: تماسی که آدم ربایان با خانواده گروگان داشتند درخواست ۲.۵ میلیون دلار پول را برای آزادی گروگان می‌کنند. میرفیضی […]

سردار میرفیضی فرمانده نیروی انتظامی استان قم در گفتگو با خبرنگاران گفت: طی تماسی که در تاریخ ۲۳ اسفند ماه ۹۹ با مرکز فوریت‌های انتظامی گرفته شد، گزارش یک فقره آدم ربایی اعلام می‌شود.

وی افزود: تماسی که آدم ربایان با خانواده گروگان داشتند درخواست ۲.۵ میلیون دلار پول را برای آزادی گروگان می‌کنند.

میرفیضی با اشاره به سابقه‌دار بودن آدم ربا‌ها گفت: طی ۱۳ روز گذشته اقدامات فنی و تخصصی توسط کارآگاهان پلیس انجام گرفت و با شناسایی افراد و مشخص شدن محل نگهداری گروگان در یک عملیات برنامه‌ریزی شده همزمان هم گروگان رها شده و هم چهار نفر از افرادی که اقدام به آدم ربایی کرده بودند، دستگیر شدند.

وی افزود: دو قبضه اسلحه کلاشینکف، یک قبضه کلت کمری، تعدادی اسلحه سرد مانند قمه و چاقو و لباس‌های مبدل مورد استفاده آن‌ها کشف شد.

سردار میر فیضی در ادامه گفت: افراد هنجارشکن بدانند که پلیس قم و دستگاه قضایی با آن‌ها به شدت برخورد خواهد کرد و ان شاالله دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.