تجمع ۲۰ هزار نفری بسیجیان در قم برگزار می‌شود
تجمع ۲۰ هزار نفری بسیجیان در قم برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، به منظور نمایش بخشی از اقتدار و شکوه ایران اسلامی، تجمع بزرگ بسیجیان در قم برگزار می‌شود. سردار احمدی ابراز داشت: تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر نظام اسلامی ایران از مهمترین اهداف […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، به منظور نمایش بخشی از اقتدار و شکوه ایران اسلامی، تجمع بزرگ بسیجیان در قم برگزار می‌شود.

سردار احمدی ابراز داشت: تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر نظام اسلامی ایران از مهمترین اهداف برگزاری این تجمع باشکوه عنوان شده است.

غلامرضا احمدی گفت: این تجمع باشکوه که پنجشنبه ۱۲ مهرماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۱ در مصلی قدس قم برگزار خواهد شد، نمایشی از اقتدار بسیج مردمی در شرایط جنگ اقتصادی و روانی جدید است تا دشمن بداند ملت ایران برای مقابله با هجمه سنگین رسانه‌ای دشمن و عملیات روانی آنها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران همواره آماده است.

فرمانده سپاه استان قم اظهار داشت: دشمنان و استکبار جهانی درصدد تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند که با هوشیاری ملت ایران نقشه‌های دشمنان خنثی‌ شده است.