رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد:

وزش باد با سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت در قم

محمد رضا قاضی رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

به گزارش نسیم قم ، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: برای امروز آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد در ارتفاعات رگبار پراکنده پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۶ درجه و ۲۲ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم ۷ درجه و ۲۲ درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد وبرق و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر ۴۰ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۸ درجه و ۲۳ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۶ درجه و ۱۹ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۹ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۳ درجه و منطقه فدک با ۲۱ درجه بود.