برنده خوش‌شانس جایزه ۱۰۰میلیونی اسنپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، موعد مقرر فرا رسید و با پایان زمان این جشنواره نوبت به قرعه‌کشی رسید. اسمش را خوش‌شانسی بگذاریم یا هر چیز دیگر، بخت با فاطمه فنایی‌مقدم ، مسافر ۲۳ ساله‌ای از قم همراه بود که بیشترین میزان سفر اسنپی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، موعد مقرر فرا رسید و با پایان زمان این جشنواره نوبت به قرعه‌کشی رسید. اسمش را خوش‌شانسی بگذاریم یا هر چیز دیگر، بخت با فاطمه فنایی‌مقدم ، مسافر ۲۳ ساله‌ای از قم همراه بود که بیشترین میزان سفر اسنپی را در شهر قم داشت و نامش به عنوان برنده جایزه ویژه یک میلیارد ریالی در قرعه‌کشی انتخاب شده بود.

با دعوت از فاطمه فنایی‌مقدم به شرکت اسنپ برای تقدیر از حضورش در جشنواره ۱۱۱، تصویرش به یادگار در آلبوم خانوادگی همراهان باوفای اسنپ ثبت شد و او درباره مزایای حضور اسنپ در شهر قم گفت: من، خانواده و تمامی اطرافیانم دست‌کم روزی یک‌بار اسنپ می‌گیریم. میزان استفاده ما از این سرویس آنقدر زیاد است که نمی‌توانم آمار دقیقش را بدهم. مهم‌ترین دلیلی که برای ترددهای بین‌شهری از اسنپ استفاده می‌کنیم، هزینه مقرون‌به‌صرفه آن در مقایسه با آژانس و ماشین‌های دربستی است. اگر بخواهم به طور تقریبی بگویم، نرخ کرایه هر مسیر در قم با اسنپ تقریبا نصف نرخ کرایه همان مسیر با آژانس و کمتر از میزان کرایه‌ای است که برای تاکسی دربستی هزینه می‌شود.

فنایی‌مقدم همچنین در پاسخ به میزان امنیت سرویس اسنپ، پاسخ داد: وقتی تصویر راننده به همراه شماره تماس و شماره پلاک ماشین او در دسترس مسافر باشد، یعنی مسافر می‌تواند با دیدن تصویر و شنیدن صدای راننده از امنیت سفر خود مطمئن شود.

انتهای پیام