وقتی مسئولان دولتی کوچکترین نقدی در قم را تحمل نمی‌کنند+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، روابط‌عمومی شهرداری قم چند روزی است که بنرهای تبلیغاتی کمپین”از حرف تا عمل” را در سطح شهر به منظور فضاسازی حس مطالبه گری که حتی موردتوجه مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید نیز بوده را اکران کرده است. این اکران‌ها […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، روابط‌عمومی شهرداری قم چند روزی است که بنرهای تبلیغاتی کمپین”از حرف تا عمل” را در سطح شهر به منظور فضاسازی حس مطالبه گری که حتی موردتوجه مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید نیز بوده را اکران کرده است.

این اکران‌ها در شرایطی انجام‌شده که در تهران و برخی از شهرهای دیگر نیز آخرین طراحی خانه طراحان انقلاب اسلامی را موردتوجه قرار داده بودند. اما در کمال ناباوری استانداری قم بعد از گذشت ۳ روز از اکران این بنرها با ایرادگیری‌هایی مبنی بر عدم نقد از دولت با انتقاد از مجموعه مدیریت شهری قم خواستار جمع‌آوری این بنر شده است.

این در شرایطی است که اصلا هدف بنرهای تبلیغاتی خانه طراحان انقلاب اسلامی ‌سیاسی‌کاری نبوده و از این نهادهای حاکمیتی خواسته‌شده تا با عمل به وعده‌های خود مشکلات مردم را برطرف کنند.

این برای نخستین‌بار نیست که استانداری قم  تحمل کوچکترین انتقادی از دولت در قم را نمی‌پذیرد و در گذشته نیز با هرگونه نقد و اجرای برنامه‌هایی که هرگونه شائبه نقد ‌علیه دولت را به همراه داشته مخالف کرده است.

نکته جالب‌توجه در این اکران‌ها، استقبال مردم از آن‌ها بوده است و این حس هم‌افزایی ‌می‌تواند در کنار ایجاد مطالبه‌گری از مسئولان سبب بها‌دادن به نقدهای سازنده شود.