التهابات روانی بازار، مردم را نگران کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ایسنا، رضا سیار در جلسه کارگروه تنظیم بازار در سالن امام جواد(ع) استانداری قم عنوان کرد: در شرایطی به سر می بریم که دشمن برای هر لحظه ای یک نقشه و توطئه ای در سر دارد. فرماندار قم افزود: باید با درایت و تصمیمات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ایسنا، رضا سیار در جلسه کارگروه تنظیم بازار در سالن امام جواد(ع) استانداری قم عنوان کرد: در شرایطی به سر می بریم که دشمن برای هر لحظه ای یک نقشه و توطئه ای در سر دارد.

فرماندار قم افزود: باید با درایت و تصمیمات به موقع زمینه خنثی شدن این توطئه ها و بازگشت آرامش اقتصادی را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: برخی از التهابات روانی بازار، مردم را نگران کرده است و باید در این باره با جدیت عمل کرد و پاسخی جامع به مطالبات مردم بدهیم.

سیار بیان کرد: با هم افزایی و اتحاد و انسجام باید مانع از جنگ روانی اقتصادی در کشور شویم از طرفی اجازه ندهیم عده ای از این وضعیت سودجویی کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع آنفلوآنزای پرندگان در سال گذشته و کاهش تولید شاهد افزایش قیمت بوده ایم در این باره تزریق دان ارزان و مرغ منجمد می‌تواند بازار این محصول را تنظیم کند.

فرماندار قم افزود: از هر گونه اخلال در عرضه کالا و احتکار باید با برخوردهای قانونی جلوگیری شود تا محصولات با قیمت واقعی عرضه شوند.

وی تصریح کرد: در آنالیز قیمت ها نیز باید به حقوق مصرف کننده و هم تولید کننده توجه داشت تا حق هر کدام به واسطه قیمت گذاری های غیر کارشناسی تضییع نشود.

سیار گفت: یکی از دغدغه های اخیر افزایش بی رویه قیمت مصالح توسط عدهای سودجو است در این ارتباط نیز باید با نظارت کافی قیمت ها را تعدیل کرد.

وی عنوان کرد: با توجه به ممنوعیت ورود خودروهای حمل مصالح به داخل شهر در شرایط فعلی بهتر است در این امر تجدید نظر شود.

انتهای پیام