التهابات موجود در بازار بیشتر جو روانی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ایسنا، سید مهدی صادقی در جلسه کارگروه تنظیم بازار در سالن امام جواد (ع) استانداری قم عنوان کرد:این کارگروه مصوبات زیادی را دنبال کرده و دغدغه های بی‌شماری را مورد بررسی قرار داده است. استاندار قم افزود: در حال حاضر در مباحث اقتصادی، یک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ایسنا، سید مهدی صادقی در جلسه کارگروه تنظیم بازار در سالن امام جواد (ع) استانداری قم عنوان کرد:این کارگروه مصوبات زیادی را دنبال کرده و دغدغه های بی‌شماری را مورد بررسی قرار داده است.

استاندار قم افزود: در حال حاضر در مباحث اقتصادی، یک سری اولویت‌هایی وجود دارد که باید بدان توجه شود و دستگاههای نظارتی و اجرایی وارد عمل شوند.

وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های بسیار مهم برخورد قانونی با گران فروشی است و اینکه کالاها بر اساس قیمت های مصوب عرضه شود.

صادقی خاطرنشان کرد: همچنین بازگرداندن آرامش به بازار و جلوگیری از فضاسازی های روانی یکی از اولویت‌های اقتصادی است و در این باره اتاق اصناف و مسئولان باید راهکارهای خود را ارائه کنند.

وی گفت: در شرایط فعلی کمبودی در کشور وجود ندارد و التهابات موجود بیشتر یک جریان سازی و جو روانی است.

استاندار قم بیان کرد: در تعیین قیمت ها نیازمند آنالیز و نگاه کارشناسی هستیم چرا که قیمت های کاذب بر التهاب بازار می افزاید.

وی تاکید کرد: در جهت برون رفت مشکلات فعلی باید به سمت و سوی انسجام و همگرایی برویم ضمن اینکه با افراد مخلل نظم اقتصادی برخورد قانونی شود تا شرایط به حالت عادی بازگردد.

انتهای پیام