ورزشکاران قم در بازی های آسیایی به عدد چهار رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، حسن عابدی اظهار داشت: افتخاری کم نظیر در عرصه ورزش استان قم در حالی در آستانه مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا رقم خورد که رضا ملک پور دو و میدانی کار جویایی نام استان قم مجوز حضور در ترکیب تیم ملی مردان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، حسن عابدی اظهار داشت: افتخاری کم نظیر در عرصه ورزش استان قم در حالی در آستانه مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا رقم خورد که رضا ملک پور دو و میدانی کار جویایی نام استان قم مجوز حضور در ترکیب تیم ملی مردان ایران را به دست آورد.

وی عنوان کرد: استان قم خوشبختانه بعد از سالها انتظارکه دل خوش به حضور تک نمایندگان در این رویداد مهم آسیایی بوده، در این دوره ماحصل تلاش چندساله خود را به پشتوانه حمایت ها و رصد فعالیت ورزشکاران قم با تشکیل ستاد بازی های آسیایی به نظاره نشسته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: حضور چهار سفیر ورزشی و فرهنگی تا به امروز از استان قم در این رویداد و میدان بزرگ ورزشی قاره کهن قطعی شده است که این تعداد خود به تنهای افتخاری نو و بی نظیر برای استان قم محسوب می شود.

عابدی بیان کرد: در حالی تا به امروز چهار قمی در بازی های آسیایی و پارا آسیایی، کاروان ورزشی ایران را همراهی خواهند کرد که در دوره قبلی استان قم تنها با دو نماینده در این رقابت ها حضور داشته که امید است تا در فرصت باقی مانده تا آغاز این بازی ها این تعداد نیز افزایش یابد.

 وی ابراز داشت: علاوه برحمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان قم از این ورزشکاران و تشکیل ستاد بازی آسیایی که با حضور هیات های استانی شانس کسب مدال در این بازی ها به انجام رسیده است، تلاش کادر اجرایی هیئت های ورزشی و خانواده ورزشکاران سهم بسزایی در کسب این موفقیت داشته است و این مهم بر کسی پوشیده نیست.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: ستادی که یکی از عمده ترین اهداف آن رصد کردن فعالیت ورزشکاران بوده و از ورزشکاران دعوت شده از  استان به اردوهای تیم ملی، عضو تیم ملی، و اعزام به مسابقات مختلف بین المللی، آسیایی و جهانی حمایتهای مادی و معنوی شایسته صورت گرفت  تا این ورزشکاران با فراق بال تمرینات آماده سازی خود را پیگیری کنند.

وی خاطر نشان کرد: ورزشکاران استان قم در تیم های کاراته، دو و میدانی، والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران را در بازی های آسیایی و پارا آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا همراهی می کنند.

عابدی افزود: امیر مهدی زاده، رضا ملک پور، حسین گلستانی و محمد محمد نژاد قمی های کاروان ایران خواهند بود و در هجدمین دوره بازی های ورزشی آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا  که از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور برگزار می‌شود به دنبال ثبت افتخاری دیگر برای استان قم وکشور می باشند.