فرماندار قم: هیچ کمبود کالایی در انبارهای استان قم وجود ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، رضا سیار  ظهر امروز در کارگروه تنظیم بازار که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: گرانی‌های اخیر، به دلیل عدم نظارت بر قیمت محصولات بوده و امروز کارخانه‌داران لطمه‌های این عدم نظارت را متحمل می‌شوند و اداره […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، رضا سیار  ظهر امروز در کارگروه تنظیم بازار که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: گرانی‌های اخیر، به دلیل عدم نظارت بر قیمت محصولات بوده و امروز کارخانه‌داران لطمه‌های این عدم نظارت را متحمل می‌شوند و اداره تعزیرات حکومتی استان قم، باید در این راستا اقدام نماید.

وی افزود: در شرایط آرام، بازار رها شده بود و فروشنده‌ها قیمت بالا و غیرواقعی را مطرح می‌کنند و با تخفیف‌ها، مردم را گمراه می‌کنند.

فرماندار قم گفت: تا شش ماه گذشته، مازاد تولید و وفور انبارهای ما مشهود بوده و از آن زمان تاکنون، زمان بالایی نگذشته و همچنان انبارها مملو از کالا بوده و به هیچ عنوان مشکل کمبود کالا وجود ندارد و بسیاری از این جوسازی‌ها، از جانب دشمن صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: مشکلات تردد عوامل تولید ساختمان در امر ورود کامیون‌های حمل مصالح اختلال ایجاد کرده و عوامل دشمن و برخی عوامل درونی، تردد وسایل نقلیه را دچار مشکل کرده که باید در این کارگروه حل شود.

سیار با تاکید بر لزوم برنامه ریزی در مقابل توطئه های دشمنان، تاکید کرد: در شرایطی که دشمن، در هر لحظه برای ما نقشه دارد، ما نیز در مقابله با این نقشه‌ها، باید بهترین واکنش ها را نشان دهیم.

وی خاطرنشان کرد: برخی از سایت‌های داخلی فروش خودرو، در بازار التهاب ایجاد می‌کنند و دقیقا کار رسانه‌های ضدانقلاب را پیگیری کرده و به لحاظ روانی مردم را آشفته می‌کنند.

فرماندار قم عنوان کرد: قیمت ماسه در شهرهای پیرامون از ۱۱ هزار تومان تا ۱۸ هزار تومان بوده و از استان قم به دلیل پایین بودن قیمت ماسه، صادرات بسیاری به شهرهای مجاور انجام می‌شود.

سیار ادامه داد: برای کارخانه‌های تولید شن و ماسه بر اساس مسافت کارخانه با مصرف‌کنندگان، قیمت‌گذاری ماسه صورت گیرد تا کارخانه‌های با مسافت بالا متضرر نشوند.