از برخورد موتورسیکلت با کامیون تا ماجرای آتش سوزی دروازه ری
از برخورد موتورسیکلت با کامیون تا ماجرای آتش سوزی دروازه ری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، مهدی فراهانی سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم در خصوص ماموریت های اورژانس گفت: شب گذشته یکی از شب پرکار برای اورژانس بود که کارشناسان فوریت های پزشکی با انجام ماموریت های مختلف در راستای خدمات رسانی به همشهریان و مصدومان گام برداشتند. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، مهدی فراهانی سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم در خصوص ماموریت های اورژانس گفت: شب گذشته یکی از شب پرکار برای اورژانس بود که کارشناسان فوریت های پزشکی با انجام ماموریت های مختلف در راستای خدمات رسانی به همشهریان و مصدومان گام برداشتند.

وی تصریح کرد: حادثه اول، برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک کامیون در جاده قدیم قم تهران بود که متاسفانه منجر به فوت در دم راکت موتورسیکلت سوار شد و با توجه به حضور به موقع اورژانس ۱۱۵ قم، اما متاسفانه موتورسیکلت سوار جان خود را از دست داد.

فراهانی ابراز داشت: حریق در منزلی در محله دروازه ری قم دیگر حادثه شب گذشته بود که این حادثه موجب سوختگی ۴نفر (اقا، خانم وکودک) با درجات مختلف سوختگی شد که مصدومان پس ازدریافت خدمات اولیه درمانی با سه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی نکویی هدایتی فرقانی منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم عنوان داشت: همچنین حدود ساعت یک بامداد نیز برخورد دو خودرو در بلوار آیت الله بروجردی چهار مصدوم بر گذاشت که سه آمبولانس مصدومان را به مراکز درمانی منتقل کرد.

وی گفت: در تصادف دیگری در اتوبان قم تهران نیز کارشناسان فوریت های پزشکی به سرعت به محل رسیده و مصدومان با دو آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.