گردشگری سلامت در قم حمایت می شود
گردشگری سلامت در قم حمایت می شود

به ‌گزارش خبرگزاری برنا از قم، حمید یزدانی در بازدید از دهکده سلامت صبا در دستجرد قم افزود: این استان از دانش و علم پزشکی و ظرفیت های لازم در زمینه گردشگری سلامت، برخوردار است، توسعه زیرساخت ها و شیوه مدیریت این نوع از گردشگری مواهب اقتصادی کلان ایجاد می‌ کند، لذا باید دراین زمینه […]

به ‌گزارش خبرگزاری برنا از قم، حمید یزدانی در بازدید از دهکده سلامت صبا در دستجرد قم افزود: این استان از دانش و علم پزشکی و ظرفیت های لازم در زمینه گردشگری سلامت، برخوردار است، توسعه زیرساخت ها و شیوه مدیریت این نوع از گردشگری مواهب اقتصادی کلان ایجاد می‌ کند، لذا باید دراین زمینه برنامه ریزی کرد.

وی با بیان این که سالانه گردشگران زیادی از کشورهای همسایه مانند عراق، ترکیه و آذربایجان و کشورهای حوزه خلیج فارس به استان قم سفر می کنند، گفت: بخش قابل توجهی از این گردشگران نیاز به خدمات پزشکی و پیراپزشکی دارند.

یزدانی ادامه داد: این حجم ورود گردشگر به قم که درصدی از آن ها انگیزه‌ های درمانی دارند می‌ تواند ظرفیت بسیار با اهمیتی برای توسعه اقتصادی استان باشد.

وی همچنین هدف خود از بازدید از دهکده سلامت صبا را ضمن حمایت از گردشگری، ترویج و توسعه صنایع استان بیان و تاکید کرد: درصدد هستیم تا در کنار تاسیسات گردشگری نمایشگاه های دائمی و فصلی صنایع دستی ایجاد کنیم.