هم‌اندیشی مدیران شعب بانوان و خردسالان جامعهالقرآن قم برگزار شد
هم‌اندیشی مدیران شعب بانوان و خردسالان جامعهالقرآن قم برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایکنا؛ معارف‌وند، مسئول کارشناس شعب قم مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعه‌القرآن الکریم گفت: جلسه هم‌اندیشی مدیران شعب بانوان و خردسالان قم و با هدف تبادل‌نظر، هماهنگی فعالیت‌های قرآنی شعب با حضور قدسیه طباطبایی، مدیر اجرایی مؤسسه برگزار شد.وی افزود: در ابتدای این نشست تعدادی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایکنا؛ معارف‌وند، مسئول کارشناس شعب قم مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعه‌القرآن الکریم گفت: جلسه هم‌اندیشی مدیران شعب بانوان و خردسالان قم و با هدف تبادل‌نظر، هماهنگی فعالیت‌های قرآنی شعب با حضور قدسیه طباطبایی، مدیر اجرایی مؤسسه برگزار شد.
وی افزود: در ابتدای این نشست تعدادی از مدیران شعب، با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در مورد وضعیت کلی شعب قم، بر لزوم حل مسائل و مشکلات شعب این مؤسسه تأکید کردند.
مسئول کارشناس شعب قم تصریح کرد:این جلسه به منظور تشریح و ابلاغ طرح‌های قرآنی به مدیران و هماهنگی در راستای هم‌افزایی فعالیت‌های قرآنی شعب برگزارشد.
معارف‌وند تصریح کرد: برای رسیدن به مطلوب باید با تعامل و تقویت ارتباط‌های شعب در چارچوب شرح وظایف از همه نظر کمی و کیفی کمک بگیریم تا سمت و سوی ما در کار قرآنی متجلی شود و تحول در فضای قرآنی شعب احساس شود.
در ادامه این جلسه طباطبایی، مدیر اجرایی در این جلسه ضمن تشکراز فعالیت‌های شعب و مدیران درخصوص اجرای بهتر برنامه‌های شعب عنوان کرد: برای بهتر دیده شدن فعالیت‌های مؤسسه باید در زمینه تبلیغات محیطی گسترده، حُسن خلق و رفتار مناسب کادر اداری و اجرایی شعب با قرآن‌آموزان و خانواده‌ها‌ و رسیدگی به امور فرهنگی شعبه و… در عملکردها بسیار مهم است.
یادآور می‌شود، جلسه هم‌اندیشی مدیران شعب بانوان و خردسالان شعب قم با حضور طباطبایی، مدیر اجرایی مؤسسه، معارف‌وند، مسئول کارشناس آموزش خردسالان شعب، علیجانی و ناصری، کارشناسان آموزش خردسالان و بانوان و ناظرین آموزشی درجامعهالقرآن الکریم قم برگزار شد.
انتهای پیام