برتری پرگل شهروند ساری برابر نماینده قم
برتری پرگل شهروند ساری برابر نماینده قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از ساری؛ مسابقات دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در گروه دوم از دیروز با حضور شش تیم شهروند ساری، سوهان محمدسیما قم، شهرداری رشت، موعود پیرادل مشهد، پرسپولیس خوزستان و پدیده اصفهان به میزبانی نماینده مازندران در ساری آغاز شد. در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از ساری؛ مسابقات دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در گروه دوم از دیروز با حضور شش تیم شهروند ساری، سوهان محمدسیما قم، شهرداری رشت، موعود پیرادل مشهد، پرسپولیس خوزستان و پدیده اصفهان به میزبانی نماینده مازندران در ساری آغاز شد.

در روز نخست این رقابت ها که در سالن مرحوم بهروش ساری برگزار می‌شود، شهروند ساری با نتیجه پرگل ۷ بر ۲ برابر سوهان محمدسیما قم به برتری دست یافت و به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

گل‌های شهروند ساری در این دیدار را امیرحسین اسماعیلی (۳گل)، سینا صمدی (۲گل)، عرفان ایجی حسین زاده و بازیکن حریف (گل به خودی) به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای روز اول، موعود مشهد با نتیجه پرگل ۶ بر یک شهرداری رشت را درهم کوبید و پرسپولیس خوزستان نیز با حساب ۳ بر ۲ از سد پدیده اصفهان گذشت.

در پایان روز اول از دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور شهروند ساری با کسب ۱۲ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت و تیم‌های سوهان محمدسیما قم و پرسپولیس خوزستان به ترتیب با ۱۱ و ۹ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.

گقتنی است، رقابت های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در دو گروه شش تیمی و به‌صورت مجتمع رفت و برگشت برگزار می‌شود و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی مسابقات صعود خواهند کرد تا چهره تیم قهرمان مشخص شود.