فعالیت موکبها در حرم حضرت معصومه(س) از عید قربان تا عید غدیر
فعالیت موکبها در حرم حضرت معصومه(س) از عید قربان تا عید غدیر

مسئول واحد رفاه زائر حرم بانوی کرامت از برپایی مواکب و ایستگاه‌های صلواتی در ایام عید قربان تا عید غدیر در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، غلامرضا قربان‌رعیت در گفتگو با رسانه‌ها اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن دهه امامت و ولایت طبق سنوات گذشته در این ایام خدمات رفاهی مختلفی به زائران و مجاوران انجام می شود که بخشی از این خدمات برپایی ایستگاه های صلواتی است.

وی افزود: با برپایی ایستگاه صلواتی «مدافعان فدک» در صحن حضرت جوادالائمه علیه السلام از روز عرفه تا روز عید غدیر همه روزه در بخش خواهران و برادران به صورت جداگانه پذیرای مراجعان است و با برپایی شربت‌خانه، توزیع غذای گرم و ارائه خدمات و محصولات فرهنگی رایگان خدمت رسانی می‌کند.

مسئول واحد رفاه زائر حرم مطهر بانوی کرامت خاطرنشان کرد: هیئت رهروان غدیر نیز در شب عید با برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع میان و عده و همچنین در ظهر روز عید غدیر با توزیع ۱۵ هزار٪ غذای گرم در صحن حضرت جوادالائمه علیه‌السلام در خدمت زائران خواهد بود.

وی در ادامه یادآور شد: هیئت چادر خاکی در شب و روز عید غدیر نیز در صحن حضرت جواد الائمه علیه‌السلام پذیرای زائران می‌باشد.

قربان‌رعیت تصریح کرد: هیئت قتیل‌العبرات با برپایی ایستگاه صلواتی از دو روز مانده به عید غدیر تا روز عید از شهرستان درود در صحن پیامبر اعظم(ص) از ۱۰ صبح تا نماز ظهر و بعد از نماز ظهر و عصر تا ساعت ۲۳ شب در خدمت زائران خواهد بود.

وی افزود: فعالیت نانوایی نیز در شب عید قربان فعال بوده و مجددا در شب و روز عید غدیر نیز فعال خواهد بود و نان رایگان در بین زائران توزیع خواهد کرد.

انتهای پیام/

 
  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم