فیلم| دولت اعتقادی به منوریل قم ندارد
فیلم| دولت اعتقادی به منوریل قم ندارد

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با تأکید بر اینکه مدیرانی که عملکرد خوبی نداشته باید از قم بروند ادامه داد: اینکه برخی می‌گویند مدیران باید بومی باشند تفکر غلطی است و باید از هر مدیری که دغدغه مردم و حل مشکلات، با سواد و متخصص بوده حمایت شود. وی موضوع […]

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با تأکید بر اینکه مدیرانی که عملکرد خوبی نداشته باید از قم بروند ادامه داد: اینکه برخی می‌گویند مدیران باید بومی باشند تفکر غلطی است و باید از هر مدیری که دغدغه مردم و حل مشکلات، با سواد و متخصص بوده حمایت شود.

وی موضوع منوریل قم را مدنظر قرار داد و گفت: در زمانی که در شورا بودیم به دنبال مترو بودیم که دولت خط B قطار شهری قم را تبدیل به منوریل کرد و ۷۰ میلیارد تومان هم برای آن در نظر گرفت، ولی با روی کار آمدن دولت دوازدهم آن‌ها اعتقادی به منوریل نداشته و به این حالت رها شده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی وجود کارگاه‌های سرب در استان را موردتوجه قرار داد و افزود: از بحث سلامت مردم کوتاه نخواهیم آمد و ما با وجود کارگاه‌های سرب در قم مخالفیم مگر اینکه محیط‌زیست عدم وجود مشکلات زیست‌محیطی انسانی، طبیعت و حیوانات آن را تأیید کند.

وی با انتقاد از وجود پارتی‌بازی در موضوع سرب را مدنظر قرار داد و گفت: اینکه بخواهند به عده‌ای سرب داده و به برخی ندهند سکوت نخواهیم کرد و اگر قرار به جمع‌آوری بوده باید برای همه جمع شود نه اینکه سلیقه‌ای برخورد شود.

امیرآبادی ادامه داد: به‌طورکلی باید کارگاه‌های سرب در قم جمع‌آوری شود و اگر هم مافیایی هم در این زمینه وجود دارد باید با آن‌ها برخورد شود.