عضو جامعه مدرسین: شهید رئیسی از کسی کینه نداشت + فیلم
عضو جامعه مدرسین: شهید رئیسی از کسی کینه نداشت + فیلم

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهید رئیسی بزرگ شده مکتب امام خمینی(ره) بود و به آن خصلت‌هایی که امام (ره) اهمیت می‌دادند ایشان هم به آن‌ها عمل می‌کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حاشیه مراسم بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید رئیسی و همراهان ایشان که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر حضرت فاطمه‌ی معصومه سلام‌الله‌علیها برگزار شد در گفت‌وگو‌ با رسانه KHAMENEI.IR،  با بیان اینکه شهید رئیسی بزرگ شده مکتب امام خمینی(ره) بود، اظهار داشت: به آن خصلت‌هایی که امام (ره)  اهمیت می‌دادند شهید رئیسی هم به آنها عمل می‌کرد.

وی با بیان اینکه عمده شخصیت شهید رئیسی مردمداری ایشان و توجه به مستضعفین بود، تصریح کرد: ایشان به مستضعفین عالم کمک می‌کرد،  هم در ایران و هم به مستضعفین خارج از  ایران توجه داشت. این بزرگترین خصلتی است که از امام(ره)  به مقام معظم رهبری و بعد به شهید رئیسی به ارث رسیده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم‌ از مظلومیت شهید رئیسی یاد کرد و گفت: ایشان هم مانند شهید بهشتی مظلوم بود با اینکه خدمات زیادی ارائه می‌کرد اما دشمنان علیه ایشان صحبت می‌کردند اما او گذشت می‌کرد و چیزی نمی‌گفت.

فقیهی افزود: خصلت دیگری که شهید رئیسی داشت و از نزدیک دیده بودم  این بود که با کسی کینه و دشمنی نداشت. حتی برای دشمنانش دعا می‌کرد که خدا آن‌ها را اصلاح کند.

.

انتهای پیام/