هاشم‌الحیدری: شهید رئیسی ‌الگویی جدید ‌از خدمت ارائه کرد
هاشم‌الحیدری: شهید رئیسی ‌الگویی جدید ‌از خدمت ارائه کرد

یکی از رهبران مقاومت اسلامی عراق با بیان اینکه شهید رئیسی ‌الگوی جدید از خدمت به مردم ارائه کردند‌، گفت: شهید رئیسی یک عالم مجتهد مخلص و عاشق ولایت و معتقد به ولایت فقیه و خط امام(ره) بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت‌الاسلام سید هاشم الحیدری از رهبران مقاومت اسلامی عراق در حاشیه مراسم بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید رئیسی و همراهان ایشان که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر حضرت فاطمه‌ی معصومه سلام‌الله‌علیها برگزار شد در گفت‌و‌گو‌ با رسانه KHAMENEI.IR اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی یک عالم مجتهد مخلص و عاشق ولایت و معتقد به ولایت فقیه و خط امام(ره)  بود.

وی با تاکید بر اینکه شهید رئیسی معتقد به خدمت به مردم بودند و یک الگوی جدید از خدمت به مردم ارائه کردند که تعالیم دین باید بین مردم باشد، تصریح کرد:  این الگویی که ارائه کردند، در نظام جمهوری اسلامی اهمیت بسیاری دارد چراکه بعضی افراد شاید کنار درس و بحث هستند ولی با مردم نیستند.

.

هاشم الحیدری با بیان اینکه حضرت امام (ره)،  مقام معظم رهبری، شهید رئیسی، آیت‌الله سید حسن نصرالله، شهدای محراب و شهید رئیسی مانند حضرت علی(ع) و پیغمبر(س) برای خدمت یک نمونه و الگوی جدید ارائه کردند، گفت: شخصیت شهید رئیسی بی‌نظیر است و یک انرژی دادند برای انقلاب،  مردم و کل امت اسلامی و آزادگان جهان.

 هاشم الحیدری با تاکید بر اینکه شهید رئیسی اثر شهادتش بیشتر از خود رئیس جمهور است، تصریح کرد:  با اینکه بسیار خدمت کردند اما خدا خواست که در راه خدمت مردم شهید شوند و قطعا بعد از شهادت  ایشان تاثیرش بیشتر خواهد بود.

وی گفت: ایشان دعا کنند که ما هم در این راه شهید شویم و سایه ولی فقیه، مقام معظم رهبری تا تا ظهور امام زمام(عج) مستدام باشد.

انتهای پیام/