‌شهید رئیسی ‌در خدمت به مردم سبک جدیدی بنیان نهاد
‌شهید رئیسی ‌در خدمت به مردم سبک جدیدی بنیان نهاد

مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: سبک و سیره شهید رئیسی در زمامداری و کار اجرایی و خدمت به مردم شیوه ای نو و بر اساس گفتمان انقلاب اسلامی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در حاشیه مراسم بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر حضرت فاطمه‌ی معصومه سلام‌الله‌علیها برگزار شد در گفتگو‌ با رسانه KHAMENEI.IR، با بیان اینکه شهید رئیسی سبک جدیدی از زمامداری براساس گفتمان انقلاب اسلامی را ارائه داد، اظهار داشت: سبک و سیره شهید رئیسی در زمامداری و کار اجرایی و خدمت به مردم سبک نو بود.

وی با تاکید بر اینکه این سبک و شیوه برآمده از گفتمان انقلاب اسلامی و  رهبر انقلاب بود، تصریح کرد: از ویژگی‌های مهم این سبک عشق به خدمت مردم ، جهاد در راه خدا و فداکاری در راه مردم بود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور افزود: این سبک درس بزرگی بود که رهبر انقلاب به همه آموختند و شهید رئیسی در این جهت در قله این ویژگی  عشق به مردم و ایثار و اخلاص و فداکاری در منتهای دقت و تلاش بود.

آیت‌الله اعرافی با بیان اینکه امیدواریم این سبک به عنوان سبک برآمده از انقلاب اسلامی استمرار پیدا کند، گفت: امیدواریم با عنایات الهی این خسران جبران شود و سایه بلندپایه رهبری که الهام بخش همه ما هستند مستدام باشد.

.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم