پیش‌بینی ۱۰۵ پروژه شهری با رویکرد محله‌محور در منطقه ۵ شهرداری قم
پیش‌بینی ۱۰۵ پروژه شهری با رویکرد محله‌محور در منطقه ۵ شهرداری قم
مدیر منطقه پنج شهرداری قم از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان بودجه به این منطقه خبر داد و گفت: در راستای نیازهای شهروندان و منطقه، ۱۰۵ پروژه در سال جاری پیش‌بینی‌شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، رضا رحیمی با اشاره بودجه سال ۱۴۰۳ منطقه پنج قم اظهار کرد: با توجه به نیازهای منطقه بودجه کل منطقه در سال جدید ۴۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: این بودجه در راستای هزینه‌ها و پروژه‌های سطح منطقه پیش‌بینی‌شده است و برای اجرای پروژه‌های شاخص، بودجه‌های مخصوص در مرکز اختصاص داده می‌شود.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم با تأکید بر اینکه پروژه‌های پیش‌بینی‌شده در سطح منطقه محله‌محور است، تصریح کرد: در سال جدید ۱۰۵ پروژه پیش‌بینی‌شده و مهم‌ترین ویژگی این پروژه‌ها محله‌محور بودن آن است.

رحیمی ادامه داد: سال گذشته بازدیدهای میدانی انجام شد و با درخواست معتمدین مساجد و شهروندان منطقه، ۱۰۵ پروژه برای سال جدید تعریف شد.

وی با اشاره به اینکه در کنار پروژه‌های محله‌محور، چندین پروژه کلان پیش‌بینی‌شده است، خاطرنشان کرد: تملک بلوار شهید کبیری و احداث زیرگذر ازجمله پروژه‌های ترافیکی است که عملیات اجرایی آن سال جاری آغاز می‌شود.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم با تأکید بر عملکرد منطقه پنج طی سال گذشته مطرح کرد: مجموعه مدیریت شهری در حوزه میدان، پروژه‌های ضروری چون تحقق و کنترل پروژه به استاندارد رسیده و بالای ۹۵ درصد نمره قبولی کسب کرده است.

رحیمی گفت: در حوزه شهری نیز تلاش‌هایی صورت گرفت تا نیازها و مطالبات شهروندان به‌صورت کوتاه‌مدت در اسرع وقت اجرا شود و برنامه‌ریزی‌های لازم برای پروژه‌های بلندمدت نیز پیش‌بینی شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شهرنیوز