مادر شهیدان زین‌الدین:شهادت رئیسی مانند فرزندانم غریبانه بود
مادر شهیدان زین‌الدین:شهادت رئیسی مانند فرزندانم غریبانه بود

مادر شهیدان زین‌الدین گفت: شهادت آیت‌الله رئیسی بسیار غریبانه و شبیه به شهادت فرزندانم در کوه‌های کردستان بود.

به گزارش تسنیم از قم، شاید کمتر کسی باشد که خبر شهادت آیت‌الله رئیسی به گوشش برسد و بی‌اختیار اشک از چشمانش جاری نشود، سیدی که حامی محرومان بود، رئیس‌جمهوری که پشت‌میزنشینی را دوست نداشت و ترجیح می‌داد خودش در عرصه میدان خدمت حضور یابد و حل مشکلات مردم را به سرانجام برساند.

آیت‌الله رئیسی برای مردم انیس و مونس بود و از طرفی هم به خانواده شهدا توجه ویژه داشت.

حالا با شهادت آیت‌الله رئیسی، داغ دل حاجیه‌خانم زینب اسلام‌دوست، مادر شهیدان زین‌الدین که فرزندانش در راه اسلام شهید شدند، با بیان اینکه آخرین بار در دومین سفر رئیس جمهور شهید به قم، با آیت الله رئیسی دیدار کرده است، می‌گوید: شنیدن خبر شهادت آیت‌الله رئیسی برایم آن‌قدر سنگین و محزون است که گویا دوباره خبر شهادت بچه‌هایم را به من دادند‌.
شهادت ایشان بسیار شبیه به شهادت فرزندانم بود، چرا که آن‌ها هم غریبانه در کوه‌های کردستان شهید شدند و حتی یک نفر هم نبود که آن‌ها را ببیند.
وقتی آیت‌الله رئیسی شهید شدند انگار فرزندان شهیدم مقابل دیدگانم سبز شدند.

وی با ابراز اینکه “وقتی با آیت‌الله رئیسی دیدار کردم ایشان می‌خواستند بروند بنابراین به‌رسم ادب با بنده سلام و احوالپرسی کرده گفتند؛ «برایم دعا کنید‌.»”، تصریح کرد: شهادت آیت‌الله رئیسی ضربه‌ای به پیکره اسلام، ایران و به‌ویژه خانواده شهداست.

این مادر شهید با تأکید بر اینکه خانواده شهدا همیشه دعاگوی شهید رئیسی هستند، تأکید کرد: وقتی به عملکرد آیت‌الله رئیسی نگاه می‌کردیم خوشحال بودیم که ایشان ایران حقیقی را به مردم نشان می‌دادند.

.

انتهای پیام/+