دعوت شورای هماهنگی قم از مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت
دعوت شورای هماهنگی قم از مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مراسم بزرگداشت شهیدان خدمت به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران فردا یکشنبه در قم برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم ضمن دعوت از مردم برای شرکت دراین آییین آورده‌است: این مراسم با سخنرانی آیت الله سید محمد سعیدی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قم از ساعت ۱۰ تا ۱۲ فردا در شبستان امام خمینی(ره)‌ حرم مطهر حضرت معصومه(س)‌ ترتیب خواهد یافت.

روز گذشته نیز مراسم بزرگداشت شهید دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان که در حادثه سقوط بالگرد آسمانی شدند ، در حسینیه مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی در قم برگزار شد.

به گزارش ایرنا، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، آیت‌الله رئیسی، رییس جمهور در سفر به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل وی، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و خدمه پرواز دچار سانحه شد و سقوط کرد. بر اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین برگ از سفرهای استانی آیت الله رئیسی، با شهادت وی در راه خدمت به وطن رقم خورد.

آیت الله رئیسی پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا/قم