۸۱ میلیارد تومان به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی قم پرداخت شد
۸۱ میلیارد تومان به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی قم پرداخت شد
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سال گذشته ۸۱ میلیارد تومان در قالب تعهدهای کوتاه‌ مدت به بیمه‌شدگان استان پرداخت شد که شامل غرامت دستمزد ایام بیماری، ایام بارداری، کمک‌ هزینه ازدواج، کمک‌ هزینه مراسم ترحیم و سایر موارد دیگر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سید علی موسوی مدنی با اشاره به پرداخت ۸۱ میلیارد تومان به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی قم اظهار داشت: در این مدت در قالب تعهدهای کوتاه‌مدت مدت چهار هزار و ۶۵۸ فقره کمک‌ هزینه بارداری، یک هزار و ۵۵۱ فقره کمک‌ هزینه اروتز و پروتز و ۶۷ فقره کمک‌ هزینه سفر و اقامت بیمار پرداخت شده‌ است.

وی اضافه کرد: تامین اجتماعی قم در این مدت ۲۰۲ مورد کمک‌ هزینه کفن و دفن، یک‌هزار و ۷۸ مورد هدیه ازدواج و ۹ هزار و ۳۷۰ مورد غرامت دستمزد ایام بیماری پرداخت کرده است.

مدیرکل تامین اجتماعی قم بیان کرد: این سازمان در تلاش است بتواند خدمات را به آسانی در اختیار جامعه هدف از جمله بیمه‌شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان قرار دهد.

موسوی یادآور شد: یکی از دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی، الکترونیکی کردن پرونده‌های جامعه هدف است که با این کار ارائه خدمت به آن‌ها سرعت یافته و دسترسی به اطلاعات آن‌ها راحت‌تر شده است.

به گفته وی، ۸۴۸ هزار و ۳۸۱ نفر از جمعیت قم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که حدود ۵۸.۵ درصد از جمعیت استان را شامل می‌شود.

خدمات‌رسانی به جامعه هدف تامین اجتماعی در قم از طریق چهار شعبه اصلی، ۲ شعبه اقماری و پنج واحد کارگزاری رسمی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایرنا