رژیم صهیونیستی در آتشفشان خشم ملت‌های مسلمان خواهد سوخت
رژیم صهیونیستی در آتشفشان خشم ملت‌های مسلمان خواهد سوخت
مدیر حوزه‌های علمیه ضمن هشدار به رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی گفت: سپاه انقلاب اسلامی و محور مقاومت، آتشفشان خشم ملت‌های مسلمان است و شما را در شعله‌های آتش می‌سوزاند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،  آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه روز یکشنبه در تجمع طلاب و شکرانه اجرای عملیات صبح صادق، در مدرسه علمیه فیضیه قم اظهار کرد: حضرت امام‌ راحل(ره) ۶۰ سال قبل در فیضیه با مخاطب قرار دادن جهان اسلام، فریاد برآوردند که دشمن ما، آمریکا و اسرائیل است.

وی با بیان اینکه آنچه که بعد از طوفان‌الاقصی در عالم اسلام و جهان رقم خورد، همچنان نیز استمرار خواهد داشت تصریح کرد: به فضل خدا، جهاد امروز محور مقاومت و ایران اسلامی به محو غده سرطانی اسرائیل خواهد انجامید.

امام جمعه قم با اشاره به این که انقلاب اسلامی برای چندمین بار معادله‌های منطقه و جهان اسلام را تغییر داده است، گفت: این ندای اسلام و شهیدان ما بود که قصه فلسطین و همه مسائل جهان اسلام را از حالت دفاعی و انفعالی به حال تهاجم و پیشتازی درآورد.

اعرافی با یادآوری اینکه ارتش کشورهای عربی در سال ۱۹۶۷ در برابر یک عملیات اسرائیل از زانو درآمد و شکست خورد خاطرنشان کرد: امروز محور مقاومت و زنجیره حزب‌الله، حماس و انصارالله، اسرائیل را در اراضی غصبی‌اش مورد هجوم قرار داده، این اتفاق جدیدی که طی ۷۵ سال گذشته رخ داده، مایه افتخار و مباهات امت اسلام است.

وی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی روزگاری پیش‌روی‌های بسیاری را انجام می‌داد، ولی امروز در درون خانه‌های غصبی خود، زیر رگبار موشک‌ها و پهپادهای ایران و محور مقاومت در محاصره است.

وی تاکید کرد: بدانید این قیام بزرگ و این آتشفشان عظیم اُمت اسلام ادامه خواهد داشت و این رژیم غاصب را سرکوب خواهد کرد.

عضو فقهای شورای نگهبان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق و شهادت چند تن از مستشاران نظامی ایران، بیان کرد: مستشاران نظامی ما طبق قوانین بین‌المللی در سوریه حضور داشته و دارند، کنسولگری نیز مطابق کنوانسیون‌های بین‌المللی جزیی از سرزمین ایران محسوب می‌شود، ما حق داریم، پاسخ تجاوز به خاک خود را بدهیم.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز بیست‌وششم فروردین‌ماه در عملیاتی موسوم به وعده صادق، در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی، ده‌ها فروند پهپاد و موشک را به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی شلیک کرد.

سیزدهم فروردین‌ماه جاری، هواپیماهای متجاوز رژیم صهیونیستی با حمله به کنسول‌گری ایران در پایتخت سوریه، هفت نفر از فرماندهان عالی رتبه و مستشاران نظامی ایران را به شهادت رساندند.

جمع کثیری از روحانیان حوزه‌های علمیه به شکرگزاری پاسخ کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی، با اجتماع در مدرسه علمیه فیضیه قم، از اقدام انقلابی سپاه تشکر و قدردانی کردند.

آیات سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عباس کعبی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری و سید احمد حسینی خراسانی از اعضای فقهای شورای نگهبان از جمله شخصیت‌های حاضر در این تجمع باشکوه بودند.

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن تمثال‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین حمل پرچم‌ مقدس جمهوری اسلامی و پرچم‌های فلسطین و محور مقاومت، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند.

آنان با شعار یاایها المسلمون اتحدو اتحدو، آزادی و رهایی فلسطین را مرهون اتحاد و یکپارچگی همه مسلمانان دانستند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا/قم