پیش‌بینی ۵۷۰۰ پارکینگ در قم
پیش‌بینی ۵۷۰۰ پارکینگ در قم
امرالهی با در خصوص خدمات رفاهی پیش‌بینی‌شده برای مسافران نوروزی گفت: در جهت رفاه مسافران نوروزی نزدیک به پنج هزار و ۷۰۰ جای پارک در پارکینگ طبقاتی زائر، بهار و پارکینگ شهید کاظمی پیش‌بینی و پارکینگ‌ها نیز به سامانه هوشمند پلاک‌خوان تجهیز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهندس روح اله امرالهی سخنگوی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به بازدیدهای نوروزی اعضای شورای اسلامی شهر اظهار داشت: همانند سنوات گذشته اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در ستادهای نوروزی مناطق هشت‌گانه شهرداری قم از نزدیک به بررسی اقدامات انجام‌شده در مناطق پرداخته و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات و خدمات ارائه‌شده قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: در بخش دیگر این بازدیدها تولیت‌های محترم بارگاه نورانی کریمه اهل‌بیت(س) و مسجد مقدس جمکران و امامان جمعه محترم قم ازجمله دیگر برنامه‌های انجام‌شده در جهت ارائه گزارش‌های عملکردی و دریافت نقطه نظرات این بزرگان است.

امرالهی افزود: بخش دیگر برنامه‌های بازدید نوروزی، دستگاه‌های خدمت رسان ازجمله دستگاه‌های خدماتی، امدادی و انتظامی است، بدون نردید زحمات این عزیزان عامل مهمی در امکان ارائه خدمات بهتر به زائران شهر عش آل محمد(ص) در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان است.

امرالهی در ادامه با تأکید بر همدلی و همراهی همه مسئولان استانی در جهت ارائه خدمات مناسب به زائران، گفت: یکی از اولویت‌های مهم شورای اسلامی شهر در تعامل و همراهی با همه دستگاه‌های متولی در حوزه خدمت‌رسانی است و ناظر به این مهم تعاملی سازنده از همه متولیان در جهت انتفاع مردم شریف قم مورد انتظار است‌.

وی با تأکید بر آماده‌باش بودن تمام سازمان‌های خدماتی شهرداری قم در ایام نوروز گفت: در جهت رفاه مسافران نوروزی نزدیک به پنج هزار و ۷۰۰ جای پارک در پارکینگ طبقاتی زائر، بهار و پارکینگ شهید کاظمی پیش‌بینی و پارکینگ‌ها نیز به سامانه هوشمند پلاک‌خوان تجهیز شده است.

وی افزود: ۱۰ کمیته خدمات‌رسانی و ۹ ستاد در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان فعال است و در مبادی ورودی شهر مستقرشده‌اند و نزدیک به ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات در آماده‌باش هستند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر در خصوص خدمات رفاهی پیش‌بینی‌شده برای مسافران نوروزی نیز اظهار داشت: ۱۲۲۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۴۰ نمازخانه در ایام نوروز در سطح شهر اختصاص داده‌شده است، نزدیک به ۱۶ غرفه عرضه مایحتاج عمومی و میوه توسط سازمان میادین در حال انجام است و تمام بوستان‌های سطح شهر آمادگی میزبانی از مسافرین عزیز را دارد.

انتهای پیام/