خدمات حداکثری ناوگان اتوبوس‌رانی قم در ایام نوروز/برنامه‌ریزی خدمات‌رسانی برای شب‌های قدر ماه رمضان
خدمات حداکثری ناوگان اتوبوس‌رانی قم در ایام نوروز/برنامه‌ریزی خدمات‌رسانی برای شب‌های قدر ماه رمضان
نیک مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم با بیان اینکه ناوگان اتوبوس‌رانی در آخرین روز سال به‌صورت شبانه‌روزی تا لحظه سال‌تحویل فعال بود، گفت: تلاش داریم با استفاده از حداکثر ظرفیت، بهترین خدمات را به مردم و زائرین حرم کریمه اهل‌بیت(ع) ارائه دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، علی نیک با اشاره به حضور زائران و مسافران نوروزی در شهر قم اظهار کرد: ناوگان اتوبوس‌رانی شهرداری قم در آخرین روز سال به‌صورت شبانه‌روزی تا لحظه سال‌تحویل فعال بود.
وی با اشاره به اینکه برای ایام نوروز سرویس‌دهی ممتد در تمام خطوط فعال است، مطرح کرد: تلاش داریم با استفاده از حداکثر ظرفیت، بهترین خدمات را به مردم و زائرین حرم کریمه اهل‌بیت(ع) ارائه دهیم.
مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم از تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن یاد کرد و گفت: با توجه به در پیش بودن شب‌های قدر و حضور مردم در حرم مطهر، مسجد جمکران و بقاع متبرکه برای مراسم احیا، سرویس‌دهی ناوگان اتوبوس‌رانی تا سحر ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه پیش از سال جدید نیز مراسم نیمه شعبان را داشتیم، عنوان کرد: نیمه شعبان یک روز خاص برای قم است که در این روز جشن‌های ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.
نیک با اشاره به اینکه در ایام نیمه شعبان نیز تعدادی اتوبوس به‌صورت رایگان در میدان آل یاسین مستقر بودند، خاطرنشان کرد: در طول برگزاری جشن‌های  نیمه شعبان به جز حدود یک ساعت که با چالش ترافیک سنگین انسانی در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) مواجه بودیم، خدمت‌رسانی به‌صورت مطلوبی ارائه می‌شد.