ماهانه یک‌هزار واحد مسکونی از سال آینده در قم به مردم واگذار می‌شود
ماهانه یک‌هزار واحد مسکونی از سال آینده در قم به مردم واگذار می‌شود
آقامیری اجرای طرح مسکن ملی را یکی از اولیت های استان دانست و گفت: مهم‌ترین خروجی جلسات هفتگی شورای تامین مسکن استان این خواهد بود که از اردیبهشت‌ماه سال آینده ماهانه یک‌هزار واحد مسکونی در این استان به مردم واگذار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدمحمد آقامیری در جلسه شورای تامین مسکن استان که در سالن جلسات امام‌ جواد(ع) برگزار شد، ضمن تبریک ماه رمضان و آرزوی بهره‌مندی از فیوضات الهی اظهار داشت: با تجارب خوبی که در این مدت به دست آوردیم؛ در سال آینده باقدرت و شدت جلو خواهیم رفت و اولین خروجی ما از شورای تامین مسکن استان، افتتاح هر ماه یک‌هزار واحد مسکونی تا پایان سال است که به‌صورت پلکانی افزایش پیدا خواهد کرد.

وی افزود: احتمال این وجود دارد که در فرودین‌ماه این یک‌هزار واحد افتتاح نشود؛ اما قطعا در اردیبهشت کسری کار جبران خواهد شد و تلاش خود را در این زمینه مضاعف می کنیم.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان در فروردین‌ماه تعطیل نیستند؛ بیان کرد: دستگاه‌هایی که تاثیر مستقیم روی سفره و معیشت مردم دارند؛ مدیران استان حق تعطیلی کامل را ندارند و حتما باید به‌‌صورت شیفتی کار کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم