۲ جایزه بین‌المللی پویانمایی به قم رسید
۲ جایزه بین‌المللی پویانمایی به قم رسید
۲ جایزه بین‌المللی سیزدهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران در بخش دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و پایان نامه‌های برتر به قم رسید.

به گزارش پایگاه اظلاع رسانی نسیم قم، اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد که در بخش پایان نامه‌های برتر منصوره مولوی از برنامه سازان واحد پویانمایی صدا و سیمای استان قم موفق به دریافت تندیس طلایی و هزینه چاپ پایان نامه شد.

همچنین در بخش دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی سیزدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، اثر پویانمایی «داوود و جالوت» از صدا و سیمای استان قم به تهیه کنندگی سعید سروش مهر به عنوان اثر برگزیده انتخاب و موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.

سیزدهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران در ۴ بخش از ۱۳ تا ۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ با هدف فراهم‌سازی بستری شایسته برای تبادل اندیشه‌ها و آموخته‌ها با گردآوری و عرضه‌ی هدفمند آثار، کشف توانمندی و تشویق چهره‌های نو ظهور عرصه‌ی پویانمایی به ابتکار و نوآفرینی و گسترش توانایی‌ها با طرح تکنیک‌ها و نگرش‌های تازه برای دستیابی به کیفیتی افزون‌تر در سالن شهید بهنام محمدی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

انتهای پیام/