پویش همدلی برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در قم
پویش همدلی برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در قم
بهرامی با توجه به پیشگام بودن مردم قم در کمک به هموطنان خود گفت: پویش همدلی برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در قم اجرا می شود و مردم می توانند کمک های خود را از طریق راه های اعلامی واریز کنند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمد رضا بهرامی گفت: باتوجه به بروز سیل در استان سیستان و بلوچستان و آسیب گسترده به هموطنان عزیزمان، جمعیت هلال احمر در قالب پویش (همدلی و مهربانی) اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست در استان نموده است.

وی افزود: به همین منظور همزمان با برپایی نماز باشکوه جمعه؛ صندوق‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در مصلای نماز جمعه مستقر شد تا مردم شریف استان بتوانند در راستای اهداف بشردوستانه و کاهش آلام هموطنان سیل زده یاری رسان باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: هموطنان نوع دوست می‌توانند جهت کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۶۶۶۶۶۲، شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۳۶۶۶۲۳۵، شماره شبا ۹۴۰۱۰۰۰۰۳۱۰۱۰۳۴۷۴۱۶۶۶۶۶۲ کد دستوری #۱*۱۱۲* واریز کنند.

بهرامی در پایان یادآور شد: در خصوص کمک‌های غیرنقدی در راستای حفظ کرامت هموطنان آسیب دیده، مردم نوعدوست استان می‌توانند اقلام زیستی و معیشتی از جمله پتو، هیتر استفاده نشده و مواد غذایی از قبیل ماکارانی و اقلام کنسروی فاسد نشدنی و تاریخ دار را به ساختمان جمعیت هلال احمر واقع در خیابان شهید لواسانی نبش کوچه ۷ تحویل دهند.

انتهای پیام/