مسئولان برای رفع مشکلات مردم تلاش مضاعف کنند
مسئولان برای رفع مشکلات مردم تلاش مضاعف کنند
آیت الله سعیدی با تاکید بر اینکه مردم امسال ۲۲ بهمن تاریخی و ۱۱ اسفند حماسی را رقم زدند گفت: ملت ایران با وجود تمام فشار‌های تحریمی و تلاش دشمن برای ایجاد یاس و ناامیدی با حضور خود پای صندوق رای دشمنان را ناکام گذاشتند. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله سید محمد سعیدی با اشاره به اینکه همه ما مسئولان و دست اندرکاران باید قدردان ملت صبور و شکور ایران اسلامی باشیم افزود: دشمن با دشمنی خود، بعضی دوستان با ندانم کاری و برخی مسئولان با ناکارآمدی و سستی باعث ایجاد گله مندی و نارضایتی در مردم شده اند و باید برای رفع مشکلات و تنگنا‌های مردم تلاش مضاعفی نمایند.

وی خاطر نشان کرد: شرکت مردم در انتخابات با روحیه جهادی و نمایشی از دفاع از نظام اسلامی در خط مقدم جنگ با دشمنان است و این مردم خود را مدیون امام، شهدا و رهبری می‌دانند.

خطیب جمعه قم با بیان اینکه ملتی که ۲۵ میلیون رای دهنده در زیر شدیدترین بمباران تبلیغاتی، جنگ ترکیبی و شناختی دارد، شکست ناپذیر است گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات یازدهم اسفند پشتوانه ۴۵ سال مقاومت است و این نشانه خوبی برای ساخت آینده کشور است.

آیت الله سعیدی با اشاره به حضور چشمگیری مردم قم در انتخابات گفت: مردم قم هم در انتخابات ۱۱ اسفند با رای خود حماسه آفریدند و در بین سایر استان‌ها رتبه ممتازی را در دفاع از نظام اسلامی را کسب کردند.

وی در خصوص افرادی هم که در انتخابات شرکت نکردند افزود: کسانی که در انتخابات شرکت نکردند و رای ندادند هم دلبسته به ایران و خون پاک شهدا هستند، اما در جنگ روایت‌ها و جنگ شناختی دشمن تحت تاثیر تبلیغات آنان قرار گرفتند و دچار شک و تردید شدند.

خطیب جمعه قم تصریح کرد: ۲۵ میلیون رای دهنده ثابت کردند که هر اتفاقی بیفتد هرگز دچار شک و تردید نمی‌شوند و هرگز در تنگناها، نظام اسلامی را تنها نمی‌گذارند.

وی به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: جنایت‌های صهیونیست‌ها در غزه، دل هر انسان با وجدانی را به درد می‌آورد و ملت ایران باید پرچم مبارزه با استکبار را بالا نگه دارد.

آیت الله سعیدی تاکید کرد: پرچم مبارزه با استکبار را باید ملت ما حفظ کند و باید با جهاد تبیین برای نسل جوان روشنگری کرد.

انتهای پیام