آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و سال نو در قم
آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و سال نو در قم
تقی حسام از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و سال نو در قم خبر داد و گفت: به لحاظ اهمیت طرح، تعامل، همکاری و تسهیل در همه امور با تمام قوا و همه امکانات امسال بنا داریم برای ایجاد ثبات در بازار در کنار نهاد‌های مختلفی که برای نظارت، بازرسی و کشف تخلف وجود دارد به نظارت در بازار کمک کنیم.

به گزارش پایگاه اصلاع رسانی نسیم قم، تقی حسام،مدیرکل تعزیرات حکومتی قم در گفتگو با خبرنگاران گفت: با تشریح طرح نظارت بر قیمت کالا‌ها ویژه ماه مبارک رمضان و سال نو که از روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند آغاز شده و تا ۲۱ فروردین ادامه خواهد داشت، گفت: علاوه بر گشت‌های مشترک که حضور میدانی در بازار دارند، روسای شعب تعزیرات حکومتی با قوت و تعداد بیشتری به صورت مستقر در بازار‌های عمده، مراکز بزرگ فروش و واحد‌های تولیدی اثرگذار حضور خواهند داشت تا بتوانیم به نهاد‌های متولی امر نظارت در کنترل بازار کمک کنیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قم گفت: به لحاظ اهمیت طرح، تعامل، همکاری و تسهیل در همه امور با تمام قوا و همه امکانات امسال بنا داریم برای ایجاد ثبات در بازار در کنار نهاد‌های مختلفی که برای نظارت، بازرسی و کشف تخلف وجود دارد به نظارت در بازار کمک کنیم.

حسام افزود: این طرح با محوریت تعزیرات حکومتی با رویکرد مطالبه گرانه و پیشگیرانه در حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام می‌گیرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف نسبت به تشکیل پرونده اقدام و برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: شهروندان محترم هم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی می‌توانند با سامانه ۱۳۵ تماس و شکایت خود در مورد تخلف اصناف را به صورت رایگان ثبت کنند.

انتهای پیام/