مشارکت حداکثری در انتخابات ترفندهای دشمنان را خنثی می‌‌کند
مشارکت حداکثری در انتخابات ترفندهای دشمنان را خنثی می‌‌کند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از دشتی، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری ظهر امروز در جمع مردم دشتی با بیان اینکه تقارن میلاد باسعادت حضرت ولی عصر(عج) و انتخابات ۱۱ اسفند سرآغازی برای آینده‌ای روشن است، اظهار داشت: امت انقلابی و جامعه اسلامی ما با همبستگی و […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از دشتی، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری ظهر امروز در جمع مردم دشتی با بیان اینکه تقارن میلاد باسعادت حضرت ولی عصر(عج) و انتخابات ۱۱ اسفند سرآغازی برای آینده‌ای روشن است، اظهار داشت: امت انقلابی و جامعه اسلامی ما با همبستگی و حضور باشکوه خود در انتخابات قلب امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب را راضی و خشنود خواهند کرد.

نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تمام بشریت منتظر ظهور یک منجی هستند، عنوان کرد: در عصر ظهور انسان‌ها ویژگی‌‌های مختلف را تجربه خواهند کرد.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: خداوند به کسانیکه اهل عمل صالح هستند وعده داده است که در این عصر ثروت‌های زمین را در اختیار خواهند گرفت.

وی افزود: عده‌ای که امروز نمی‌توانند دیندار واقعی باشند در آن عصر بستری فراهم می‌شود که بهترین دین مورد رضایت خداوند در اختیارشان قرار می‌گیرد و این دین در پهنه گیتی گسترش پیدا می‌کند.

حسینی‌بوشهری تصریح کرد: جامعه پر استرس از بین خواهد رفت و دیگر خبری از ظلم و ستمگری نیست و امنیت در سرتاسر جهان حاکم می‌شود.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: یکی دیگر از ویژگی‌های عصر ظهور این است که یکتاپرستی در پهنه گیتی شکل می‌گیرد و کسی ادعایی نخواهد داشت.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تمام امکانات لازم در عصر ظهور فراهم خواهد شد، گفت: قرآن به ما بشارت می‌دهد منتظر بمانید تا دولت پایدار برپا شود و جهان پر از عدل شود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ما در عصر انتظار ظهور هستیم، عنوان کرد: در عصر غیبت حلال و حرام الهی تعطیل نیست و نمی‌توان گفت احکام الهی فقط مربوط به زمان ایام معصوم(ع) است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: زمان عصر ظهور مشخص نیست، پس این انقلابی که می‌خواهد بسترساز ظهور شود باید تمامی طبقات جامعه در جایگاه خودشان این ۴۵ سال را رو به جلو پیش ببرند.

حسینی‌بوشهری با بیان اینکه این انقلاب حلقه وصل میان بعثت، غدیر، عاشورا و عصر ظهور است، افزود: دشمن با طراحی برنامه به دنبال ایجاد فاصله میان مردم و انقلاب است، لذا باید هوشیار باشیم.

وی تصریح کرد: معنای بعد اعتقادی انتظار این است که هر روز نام امام زمان(عج) را زمزمه کنیم، لذا حضرت را آن گونه که هست بشناسیم.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه در عصر انتظار نباید دست به روی دست گذاشت و هر شخصی به اندازه توانایی خودش برای این انقلاب تلاش کند، گفت: مسئولان گلایه مردم را با دقت مورد توجه قرار دهند برای حل آنها اهتمام بورزند.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه کارکرد مجلس خبرگان رهبری برای روز مبادا است، خاطرنشان کرد: مجلس خبرگان بعد از رحلت امام خمینی(ره)، شخصیتی برومند و هوشمند، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را انتخاب کرد که نظیر این شخصیت در دنیا نمی‌توان پیدا کرد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به هدف‌گذاری دشمنان در انتخابات ۱۱ اسفند گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تمام اهداف و ترفند دشمنان خنثی می‌کند.

وی هدف دشمن را ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات دانست و تاکید کرد: هوشمندی مردم با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات، دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام خواهدگذاشت.