حمایت جبهه پایداری از کاندیداهای جامعه مدرسین در انتخابات خبرگان
حمایت جبهه پایداری از کاندیداهای جامعه مدرسین در انتخابات خبرگان

– اخبار سیاسی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جبهه پایداری انقلاب اسلامی در حمایت از لیست کاندیداهای جامعه مدرسین در انتخابات مجلس خبرگان بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است: لیست کاندیداهای جامعه مدرسین در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری بسم الله […]

– اخبار سیاسی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جبهه پایداری انقلاب اسلامی در حمایت از لیست کاندیداهای جامعه مدرسین در انتخابات مجلس خبرگان بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

لیست کاندیداهای جامعه مدرسین در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری بسم الله الرحمن الرحیم

جبهه پایداری انقلاب اسلامی که بر اساس آموزه‌های اسلام ناب محمدی و فرمایشات و مطالبات مقام ولایت فقیه، فعالیت‌های سیاسی اجتماعی خود را سامان داده است، در راستای نیل به صراط مستقیم و مصون ماندن از لغزش‌ها و انحراف، نظارت شورای فقها را برای خود یک اصل قرار داده و تاکنون در مسیر فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی خود این التزام را رعایت کرده است؛ بر این اساس اکنون که در آستانه انتخابات تعیین‌کننده و بسیار مهم مجلس خبرگان رهبری هستیم و عزیزان فقها و فضلا، خود را برای خدمت در این عرصه مهم در معرض انتخاب مردم قرار داده‌اند ضمن تقدیر و تشکر از این عالمان مسئولیت شناس برآنیم که از فهرستی حمایت کنیم که تحت اشراف، دقت و جدیت زمان‌شناسانه و مؤمنانه مدرسین برجسته حوزه‌ی علمیه قم شناسایی و معرفی شده‌اند.

مجلس خبر گان رهبری نیازمند حضور عالمانی است که علاوه بر توانمندی‌های فقهی و سیاسی از داشته‌های معنوی و اخلاقی نیز به‌طور ویژه برخوردار باشند.

بر همین اساس جبهه پایداری انقلاب اسلامی لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را نزدیک‌ترین لیست به معیارهای انقلاب اسلامی تشخیص داده و بنا دارد در حماسه ۱۱ اسفند از این فهرست اعلام حمایت کند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یک هویت مستحکم و تأثیرگذار در میان خدمتگزاران به دین و نظام اسلامی است که در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی، ایستادگی خود را بر خط مستقیم ولایت فقیه و ارزش‌های اسلامی نشان داده است و در مسیر هدایت، نظارت و حمایت از تحقق حداکثری حضور دین در سیاست، فرهنگ و اقتصاد، اصرار و اقدام  داشته است.

چهره‌های شاخصی که در دوران‌های مختلف با هدایت و حمایت لیست جامعه مدرسین در مجلس خبرگان رهبری حضور داشته‌اند در دوران حضور خود در آن جایگاه، نهایت خبره‌گی و وزانت را نشان داده‌اند و در این مقام، مورد عنایت و توجه رهبری معظم انقلاب و مردم مؤمن و انقلابی نیز بوده‌اند.

«امثال جناب آقای یزدی یا جناب آقای مصباح، کسانی هستند که وقتی در مجلس خبرگان حضور داشته باشند، مجلس وزانت بیشتری پیدا می‌کند. نبودن اینها در مجلس خبرگان، به اینها هیچ‌گونه ضرری نمی‌زند. بله، برای مجلس خبرگان، نبودن اینها خسارت است.» این سخنان رهبر معظم انقلاب گرچه در تمجید و ستایش از دو فقیه پارسا و بصیر ایراد شده است، اما در کنه خود یک معیار و تراز را به امت اسلامی رهنمون می‌شود که الحمدلله جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر آن معیارها پایبند بوده است.

والسلام علیکم و رحمه‌الله ‌
جبهه پایداری انقلاب اسلامی