آیت‌الله حسینی‌بوشهری: دشمنان به‌دنبال توقف حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی هستند
آیت‌الله حسینی‌بوشهری: دشمنان به‌دنبال توقف حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی هستند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری صبح امروز در جمع مردم شبانکاره و آبپخش اظهار داشت: مردم مناطق شبانکاره و آبپخش در تمامی صحنه‌های مربوط به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آزمون‌های سخت سربلند بیرون آمده‌اند. وی با بیان اینکه […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری صبح امروز در جمع مردم شبانکاره و آبپخش اظهار داشت: مردم مناطق شبانکاره و آبپخش در تمامی صحنه‌های مربوط به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آزمون‌های سخت سربلند بیرون آمده‌اند.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب یک آزمون بود، گفت: کسی باور نمی‌کرد این انقلاب در برابر دستگاه ستمگر شاهنشاهی‌ پیروز شود اما مرحله به مرحله هر قدر جلو آمدیم ملت فداکار و ایثارگر در خوشحالی‌ها و خستگی‌ها پای انقلاب ایستادند و اجازه ندادند میدان خالی شود.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: ملت ایران هم پیمان با نظام و رهبری است، هر چند نگران معیشت و تورم هستند اما نگرانی‌ها را به پای انقلاب نمی‌گذارند. مردم همان طور که نگران معیشت هستند، نگران مسائل فرهنگی و حجاب هم هستند پس مسئولین برای مرتفع شدن هر دو نگرانی تلاش کنند.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ما با وجود میل دشمنان در انتخابات ۱۱ اسفند ماه حماسه دیگری خلق خواهند کرد‌، ادامه داد: مردم قهرمان یمن، لبنان و دیگر مردم مسلمان و مقاوم چشم به راه اقدام شایسته تک تک ما در انتخابات ۱۱ اسفندماه هستند، این ملت‌ها جمهوری اسلامی را کانون مرکز مقاومت اسلامی می‌دانند.

حسینی بوشهری افزود: انسان باید تلاش کند هر حرکتی که در زندگی فردی و اجتماعی‌ رخ می‌دهد رنگ خدایی داشته باشد، اگر می‌خواهید خدمتی به جامعه کنید و علیه طاغوتیان جهان باشید پس سعی کنید تمامی اقدامات بُعد خدایی داشته باشد.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، ادامه داد: امام راحل تنها بود اما آرام آرام پیام زیبای قرآن متوجه جامعه اسلامی شد و به تدریج یک اجتماع بزرگ متحد شکل گرفت و مردم ما در کلام و رفتار امام راحل دریافتند که پیام آن برای خدا است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه سه عنصر در پیروزی انقلاب نقش آفرین بود، گفت: عنصر اول قیام برای خدا، عنصر دوم شخصی مثل امام راحل که ملتزم شد که باید برای خدا قیام کند و عنصر سوم مردم بودند.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه اگر می‌خواهیم این انقلاب استمرار داشته باشد باید دشمنان را شناخت، ادامه داد: مراقب تهدیدات و موانعی که سر انقلاب است باشیم و از طرفی فرصت‌ها را باید شناخت تا بتوان تهدیدات را خنثی کرد.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه ایجاد یاس و ناامیدی هم یک نوع تهدید است، گفت: دشمنان شبانه‌روز در حال طراحی نقشه و به دنبال توقف حرکت پر شتاب انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه گرانی و تورم موجب نگرانی مردم شده است، عنوان کرد: این مسائل برای دشمن سوژه است و اگر سوژه شود می‌تواند باعث ناامیدی شود؛ لذا فرصت دست مدیران است و باید این تهدید را به یک فرصت طلایی تبدیل کنند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: کشور ما دارای ظرفیت عظیم و امکانات خدادادی فراوانی است. مدیران نیز مطمئناً با نیت خیرشان می‌خواهند به مردم خدمت کنند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام هستند، تصریح کرد: ایجاد ناامیدی در جامعه از نقشه‌های دشمنان است و مسئولان باید مراقب باشند.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم ما تنها نگران معیشت نیستند، بلکه مردم ما متدین و یک عمر از اجداد خود دین و دیانت را فرا گرفتند و به آن عمل کردند و در زمان رضاخان خون دادند تا کشف حجاب در جامعه اتفاق نیفتد.