زوج‌های دانشجو پیوند خود را در مسجد مقدس جمکران آغاز کردند
زوج‌های دانشجو پیوند خود را در مسجد مقدس جمکران آغاز کردند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، همایش پیوند فیروزه‌ای در آستانه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران برگزار شد و جمعی از زوج های جوان به واسطه حضور در این مکان، پیوند خود را متبرک به نام و یاد امام زمان(عج) کردند. حجت‌الاسلام […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، همایش پیوند فیروزه‌ای در آستانه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران برگزار شد و جمعی از زوج های جوان به واسطه حضور در این مکان، پیوند خود را متبرک به نام و یاد امام زمان(عج) کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوروزی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم در این مراسم با اشاره به اینکه ازدواج بالاترین ضریب عبادت را داراست، گفت: نمود معنویت اسلام نماز و ازدواج مادی‌ترین نیاز انسان است در حالی‌که انسانی که متاهل شد نمازش هفتاد برابر ثواب می‌برد.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی از اساتید حوزه علمیه قم به تبیین سه نکته مهم پیرامون بحث ازدواج پرداخت و بیان کرد: تشکیل خانواده با به موقع ازدواج کردن اتفاق می‌افتد؛ امروز تک‌زیستی در کلان شهرها بیداد می‌کند و خطر بزرگی است که باید برای آن چاره اندیشید.

جوانان دانشجو در این مراسم با امام زمان(عج) عهد بستند که تا پایان عمر خود پای آموزه‌های اهل‌بیت(ع) باشند و برای اعتلای دین تلاش کنند.

در پایان این مراسم، مولودی خوانی توسط مادحین اهل‌بیت‌(ع) و اجرای سرود با موضوع ولادت حضرت مهدی(عج) انجام شد.