آیت‌الله حسینی‌بوشهری: ۲۲ بهمن نشان داد ملت بعد از ۴۵ سال با نظام پیوستگی دارد
آیت‌الله حسینی‌بوشهری: ۲۲ بهمن نشان داد ملت بعد از ۴۵ سال با نظام پیوستگی دارد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرستان جم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری شامگاه یکشنبه در جمع مردم شهرستان جم جایگاه نظام اسلامی را مورد اشاره قرار داد و  اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما با سایر انقلاب‌هایی که در تاریخ رخ داده است به استثنا بعثت […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرستان جم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری شامگاه یکشنبه در جمع مردم شهرستان جم جایگاه نظام اسلامی را مورد اشاره قرار داد و  اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما با سایر انقلاب‌هایی که در تاریخ رخ داده است به استثنا بعثت رسول خدا (ص) و نهضت عاشورا تفاوت‌های زیادی دارد.

وی با بیان اینکه سایر انقلاب‌های جهان چون انقلاب کبیر فرانسه نتوانستند به بار بنشینند و بعد از مدتی از تاب و تب افتادند، گفت: اگر مردم در کنار امام راحل(ره) قرار نمی‌گرفتند و در صحنه حضور پیدا نمی‌کرد و فریاد اسلام‌خواهی بلند نمی‌شد؛ امام پیروزمندانه از پاریس به کشور بر نمی‌گشت.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی عزت و استقلال را به ارمغان آورد، تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال این است برای جوان ما که دوران طاغوت را ندیده است چهره آن را زیبا جلوه دهد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خارج شدن از صحنه مشکلی را حل نمی‌کند، عنوان کرد: رمز و راز این همه دشمنی‌ها با ملت و نظام این است که خودمان تصمیم‌گیر هستیم. از روزی که این انقلاب پیروز شد اگر می‌گفتیم سهم شماها محفوظ است با ما مشکلی نداشتند اما انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از این کشور کوتاه کرد.

حسینی بوشهری یکی از مطالبات مهم امروز جامعه مسئله فرهنگی دانست و بیان کرد: برای ما که ادعای دینداری می‌کنیم زیبنده نیست اجازه بدهیم دشمن فضای فرهنگی جامعه را در دست بگیرد. دشمن کالا و دارو را بر ما تحریم می‌کند و در رسانه‌ها می‌گوید در داروخانه‌ها دارو نیست؛ اما از طرفی دست به تحریک برای ایجاد فضای نارضایتی در جامعه می‌زند.

وی با بیان اینکه ارزش استقلال ما بالا است، تصریح کرد: امروز مستقل‌ترین کشور جهان، ایران اسلامی است. ملت ایران باید اقتدار خود را نشان دهد. ملت ما در یکی از طولانی‌ترین جنگ‌های دنیا و جنگ تحمیلی اقتدار خود را نشان داد و اجازه نداد یک وجب خاک در اختیار دشمن بعثی قرار گیرد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: امروز باید برخی از کشورهای دنیا را با زبان و اقدام همراه با اقتدار سر جایشان نشاند و اگر منفعل باشیم آنها طمع می‌کنند. زبان اقتدار همین ۲۲ بهمن بود که به دنیا مخابره شد و این ملت نشان دادند بعد از ۴۵ سال با نظام پیوستگی دارند. پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) با اقتدار زندگی کرد و با خدا معامله کردند. در کنار دین خدا ماندن و ایستادن در برابر دشمن تحمل می‌خواهد.