گره‌گشایی از مشکلات مردم تهدیدات دشمنان را خنثی می‌‌کند
گره‌گشایی از مشکلات مردم تهدیدات دشمنان را خنثی می‌‌کند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از عسلویه، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع علمای اهل سنت نخل تقی شهرستان عسلویه جایگاه فریضه الهی امر به معروف را برشمرد و اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از ضروریات […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از عسلویه، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع علمای اهل سنت نخل تقی شهرستان عسلویه جایگاه فریضه الهی امر به معروف را برشمرد و اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از ضروریات دین مبین اسلام محسوب می‌شود که عالمان دینی به وسیله آن می‌توانند بندگان را به معبود نزدیکتر کنند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ۴۵ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و کارها و اقدامات بزرگی در کشور صورت گرفته است گفت: انتظارات مردم به حق است لذا مطالباتی که بر روی زمین مانده باید توسط مسئولین محقق شود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: مدیران باید روستا به روستا مطالبات مردم را بررسی کنند و مشکلاتی که قابل حل است را در اولویت بگذارند.

حسینی بوشهری با بیان اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات ساحل‌نشینان استان بوشهر «ته‌لنجی» است خاطرنشان کرد: اشتغال و امرار و معاش بخش قابل توجهی از مردم ساحل‌نشین استان بوشهر با دریا گره خورده است و امیدواریم این مشکلات توسط مسئولین برطرف شود.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: آسایش مردم در کنار دینداری، همواره مورد دغدغه رهبر معظم انقلاب بوده است.

وی ادامه داد: اگر مردم شادمان باشند و رضایتمندی در کسب و کار و امرار و معاش آنان وجود داشته باشد؛ هیچ قدرت خارجی نمی‌تواند کشور را تهدید کند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم دشمن میان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند تصریح کرد: امید به آینده زمانی محقق می‌شود که افراد عهده‌دار مسئولیت با اقدامات خود از مشکلات مردم گره‌گشایی کنند تا شاهد احساس خوشحالی در میان مردم باشیم.

حسینی بوشهری تصریح کرد: اگر مردم احساس کنند مدیران پای کار هستند و مدیر یک گام بر دارد بدون شک مردم ۱۰ گام برمی‌دارند و هر کجا نیاز به مشارکت آنان باشد، حضور پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در حوزه قرآنی دستاوردهای قابل توجهی داشته است، خاطر نشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی وضعیت قرآنی کشور در سطح بسیار پایین بود اما امروز در میان شیعیان و اهل سنت شاهد پرورش نخبگان قرآنی هستیم که اینها از برکات انقلاب اسلامی و توحید است.