امام جمعه قم: ملت ایران ۱۱ اسفند دشمنان را مأیوس می‌کند
امام جمعه قم: ملت ایران ۱۱ اسفند دشمنان را مأیوس می‌کند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: جشن های نیمه شعبان و زائرانی که به شهر مقدس قم می آیند افتخار بزرگی برای شهر خون و قیام […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: جشن های نیمه شعبان و زائرانی که به شهر مقدس قم می آیند افتخار بزرگی برای شهر خون و قیام است.

 جشن‌های نیمه شعبان بزرگ و با شکوه برگزار شود 

امام جمعه قم بیان کرد: امسال باید شاهد شکوه جشن های نیمه شعبان باشیم و از مسئولان و همه مردم و جوانان عزیزی که شکوه شعبان را پاس می دارند سپاسگذاریم و باید شاهد جشن بزرگی در نیمه شعبان باشیم.

 انقلاب اسلامی سبب عزت و افتخار برای ایران شد 

مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: نسل امروز می داند که انقلاب اسلامی یک پدیده بزرگی است که عزت وافتخار به ارمغان آورد، در زمان شاه حاکمان عیاش بودند ودست خدا و امام آمد و قم برپاخواست ونسل جوان سینه سپر کرد و نهضت بزرگ و انقلاب عظیمی شکل گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه امروز قم و حوزه علمیه و بازار بیدار و جوانان بصیرت دارند، گفت: حماسه ۲۲ بهمن نشانی از این بیداری و روح حماسی از ملت عزیز بود و از  پایگاه های بسیج و مساجد و فعالان و مسئولان و مردم بابت این حماسه بزرگ تشکر می کنیم.

استاد حوزه علمیه گفت: این حماسه بزرگ پیامی برای دشمنان اسلام و ایران داشت و اینکه به برخی علائم گمراه کننده نگاه نکنند، گوهر انقلاب اسلامی درخشان است و روح مقاومت و معنویت همچنان زنده است و در ۲۲ بهمن خود را نشان داد.

آیت الله اعرافی افزود: آمریکا و اسرائیل بدانند که این سیل خروشان و فریادهای درخشان امروز در ایران اسلامی تداوم دارد و در برابر شما ایستادگی خواهد کرد و به فضل الهی شما را شکست خواهد داد.

امام جمعه قم با بیان اینکه ملت فداکار ایران همراه آرمان های انقلاب اسلامی است، بیان کرد: پیام حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مسئولان این است که به همت و دانش خود بیفزایند و تلاش خود را بیشتر کرده تا گره از مشکلات مردم گشوده شود.

مدیر حوزه های علمیه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تصریح کرد: انتخابات نیازمند مشارکت خوب و بسیار چشم گیر است، انتخابات مجلس بسیار مهم است و کسی خود را گول نزند و تحت تاثیر حرف های ناصحیح قرار نگیرد مجلس هم ناظر و هم آفریننده دولت هاست و به دولت ها رای می دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: همه کسانی که دل در گرو ایران و اسلام و انقلاب اسلامی دارند و به اقتدار و عظمت ایران می اندیشیند وظیفه دارند حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند، شما عزیزان باید دستاوردهای انقلاب را تبیین کرده و جامعه را به سمت مشارکت موثر سوق دهید، امروز یک رای شما ریختن رای به صندوق اقتدار ایران و سبب ناامیدی دشمنان و امید بخش محور مقاومت و یاران اسلام و انقلاب در سراسر عالم است. 

ملت ایران ۱۱ اسفندماه با مشارکت عظیم در انتخابات دشمنان را مأیوس می‌کند 

استاد حوزه علمیه گفت: باید ۱۱ اسفندماه با الهام گیری از شهدای گرانقدر حماسه ای آفریده شود و مشارکتی عظیم شکل بگیرد تاچشم عالم را بگیرد و دشمنان را ناامید و دوستان را امیدوار کند.

 قم نماد دین‌داری و عفت و پاکدامنی و ارزش‌های الهی است 

آیت الله اعرافی با تاکید بر اینکه قم قهرمان نماد دین داری و عفت و پاکدامنی و ارزش های الهی است ، تصریح کرد: اکنون با آسیب هایی مواجه هستیم و حوزه، دانشگاه، بسیج، فرهنگیان، زنان و مردان متدین ما وظیفه دارند با برنامه ریزی جایگاه معنوی و اخلاقی قم را ارتقا داده و منظر قم ایمانی باشد.

 مسئولین در فعالیت های خود پیوست قم انقلابی و معنوی را مدنظر قرار دهند 

امام جمعه قم خاطرنشان کرد: قم قطب مرکزی انتشار معارف اسلام در جهان است وباید شان قم را پاس بداریم و همه ما در برنامه های خود پیوست قم انقلابی و معنوی و اهل بیتی و فرهنگی را مدنظر قرار داده و در چیدمان های خود همه جا قم با این شاخص ها جلوه گر باشد.