پیشرفت‌های کشورمان در هوا و فضا سبب عصبانیت ونگرانی دشمن شده است
پیشرفت‌های کشورمان در هوا و فضا سبب عصبانیت ونگرانی دشمن شده است
آیت الله سعیدی اظهار داشت: عصبانیت و واکنش غرب به پیشرفت های خیره کننده کشورمان در هوا فضا و پرتاب ماهواره ایرانی ثریا با ماهواره بر قائم افتخاری برای کشورمان و این فعالیت ها برای ایران اسلامی سودمند است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر آیینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید.

امام جمعه قم با اشاره به در پیش بودن ایام شهادت امام کاظم علیه السلام گفت: امام کاظم علیه السلام در راه خداوند از مشکلات و قدرت‌ها نترسید و نماد مبارزه با ظلم و ایستادگی در برابر طاغوت هستند، این امام همام در قعر زندان‌ها شکنجه شد و مظهر مبارزه با طاغوت بوده و برای تبلیغ و تبیین اسلام ناب تلاش کرد.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات امام راحل برگزاری انتخابات در نظام اسلامی بود، حدود یک ماه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری باقی مانده است و فعالیت های دشمن حاکی از اهمیت انتخابات برای آنهاست.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) با بیان اینکه ملت ایران به خوبی به اهمیت و نقش  انتخابات در تحول آفرینی کشور آگاه است، تصریح کرد: ملت وظیفه شناس ایران اسلامی باید با مشارکت پرشور در انتخابات دشمنان را مایوس کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: با برنامه ریزی دستگاه های مختلف انتخابات باید در محیطی امر و سالم برگزار و میدانی باز برای همه گروه ها و احزاب در چارچوب قوانین کشور باشد.

سعیدی افزود: عصبانیت و واکنش غرب به پیشرفت های خیره کننده کشورمان در هوا فضا و پرتاب ماهواره ایرانی ثریا با ماهواره بر قائم افتخاری برای کشورمان و این فعالیت ها برای ایران اسلامی سودمند است.

امام جمعه قم بیان کرد: دشمنان از این ناراحت هستند که ایران اسلامی با همه تحریم و تهدید ها چگونه توانسته به این پیشرفت ها دست پیدا کند و ملت ایران نشان داد بدون التماس و سازش و وابستگی می تواند به پیشرفت و قدرت برسد.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: به حول و قوه الهی ایران اسلامی در همه عرصه ها خواهد درخشید و همان گونه که امام راحل به دشمن گفت شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.