توزیع ۶۶ هزار تن آسفالت در منطقه۳ قم
توزیع ۶۶ هزار تن آسفالت در منطقه۳ قم

مهرداد روحانی وزیری، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به آسفالت معابر اشاره و گفت: تاکنون۶۶ هزار تن آسفالت در منطقه توزیع شده است. مدیر منطقه ۳ شهرداری قم خاطر‌نشان کرد: در بحث آسفالت معابر هیچ محدودیتی وجود ندارد و محلاتی که در‌خواست می‌دهند بعضا مشکل زیر ساخت، عملیات‌ عمرانی، مشکل جدول و شیب‌بندی […]

مهرداد روحانی وزیری، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به آسفالت معابر اشاره و گفت: تاکنون۶۶ هزار تن آسفالت در منطقه توزیع شده است.

مدیر منطقه ۳ شهرداری قم خاطر‌نشان کرد: در بحث آسفالت معابر هیچ محدودیتی وجود ندارد و محلاتی که در‌خواست می‌دهند بعضا مشکل زیر ساخت، عملیات‌ عمرانی، مشکل جدول و شیب‌بندی دارند که اگر آسفالت دوباره شود هزینه اضافی است و باید مجدد این کار انجام شود.

وی تاکید کرد: در بخش روکش آسفالت هیچ مشکلی وجود ندارد و اگر تا آخر سال مشکل آب و هوا و بارندگی نباشد؛ کماکان آسفالت ادامه دارد و اگر بارندگی شود یا درجه حرارت پایین‌تر بیایید آسفالت معابر تا زمان مناسب متوقف خواهد شد.

روحانی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر، کوچه ۲۲ بلوار خداکرم و کوی نیروی انتظامی، مشغول آسفالت هستند و کوچه‌های ۳۴، ۲۸ و ۵ بلوار کوه سفید، تکمیل شده است.

مدیر منطقه ۳ شهرداری قم تاکید کرد: در سال جاری، لاین برگشت در بلوار خداکرم، ۱۰ هزار تن اختصاصی آسفالت شده است که این جدای از ۶۶ هزار تن آسفالت منطقه محاسبه شده است.

پایان پیام/۷۸۰۴۲