مردم شهر خون و قیام با پیکر دو شهید حمله رژیم صهیونیستی وداع کردند+ عکس
مردم شهر خون و قیام با پیکر دو شهید حمله رژیم صهیونیستی وداع کردند+ عکس

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم وداع با پیکر شهید علی آقازاده نژاد و شهید سعید کریمی از شهدای قمی حمله تروریستی رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برگزار شد. سردار محمدرضا فرمانده سپاه امام علی ‌بن‌ابیطالب‌(ع)، خانواده […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم وداع با پیکر شهید علی آقازاده نژاد و شهید سعید کریمی از شهدای قمی حمله تروریستی رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

سردار محمدرضا فرمانده سپاه امام علی ‌بن‌ابیطالب‌(ع)، خانواده معظم شهدا، سرهنگ کبیری پور جانشین فرمانده سپاه استان، طلاب و روحانیون، زائران مجاوران حرم کریمه اهل بیت (س) در این مراسم حضور داشتند.

حاج مهدی سلحشور از مداحان اهل بیت(ع) نیز در این مراسم مدیحه سرایی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی در این مراسم با تاکید بر انتقام الهی از ظالمان و دشمنان بر اساس تعالیم قرآنی گفت: نتیجه دشمنی با اسلام و مجاهدان آن نابودی است و انتقام گیرنده از ظالمان و جنایتکاران خداوند منان است.

وی بیان کرد: وحدتی که میان حامیان و پشتیبانان اسرائیل است روزی به تفرقه و دشمنی تبدیل خواهد شد، خون بیش از ۲۵ هزار شهید مظلوم غزه قطعا نتیجه بخش است.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

مراسم وداع دانشجویان و جامعه دانشگاهی با پیکر شهدا در دانشگاه بین‌المللی قم فردا سه شنبه همزمان با نماز ظهر و عصر برگزار می‌شود و ساعت ۱۴ نیز مراسم تشییع این دو شهید والامقام در حرم مطهر بانوی کرامت آغاز و بعد از مراسم عزاداری، پیکر مطهر این عزیزان از مسیر خیابان انقلاب تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم، شهید علی آقا زاده نژاد متولد سال ۱۳۵۹ در قم بود و از سال ۱۳۷۹ به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد، این شهید والامقام در طول دوران خدمت خود در جبهه‌ های مختلف دفاع از حرم مطهر حضرت زینب حضور داشت.

دو تن از برادران ایشان عباس و ابوالفضل آقازاده نژاد در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم مطهر حضرت زینب به فیض شهادت نائل شدند.

شهید سعید کریمی متولد تیرماه ۱۳۷۳ در محله دروازه ری قم، عضو هیات خادم الشهدای این محله و از فعالان مسجد ولی عصر (عج) بود.

این شهید والامقام در سال ۱۳۹۱ تحصیلات خود را در دانشگاه امام حسین (ع) آغاز کرد و عضو رسمی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شد. شهید کریمی جانباز مدافع حرم بود و از زمان جنگ گروهک تروریستی داعش، به سوریه و عراق تردد داشت. شهید کریمی از نیرو‌های بسیجی حوزه مقاومت ۲ شهید قربانی بود.