دعوت از ۲ بازیکن آناصنعت قم به اردوی تیم ملی امید فوتسال
دعوت از ۲ بازیکن آناصنعت قم به اردوی تیم ملی امید فوتسال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال امیدهای کشورمان از صبح امروز زیر نظر کادرفنی در مرکز ملی فوتبال آغاز شده و تا ۴ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت. مرحله اول اردوی آما‌ده‌سازی تیم ملی فوتسال امیدهای کشورمان از روز ۲۹ دی‌ماه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال امیدهای کشورمان از صبح امروز زیر نظر کادرفنی در مرکز ملی فوتبال آغاز شده و تا ۴ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

مرحله اول اردوی آما‌ده‌سازی تیم ملی فوتسال امیدهای کشورمان از روز ۲۹ دی‌ماه آغاز و تا صبح امروز ادامه داشت که علی ابراهیم‌آبادی، طاها کدخدایی، علی‌رضا روحانی و حمیدرضا ده‌نمکی ۴ بازیکن قمی حاضر در این اردو بودند.

در مرحله دوم اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال امیدهای کشورمان میلاد براهویی و ابوالفضل حیدری ۲ بازیکن آناصنعت پاسارگاد قم هستند که با نظر علی صانعی به این اردو دعوت شدند.

لازم به ذکر است حمیدرضا ده‌نمکی و علی‌رضا روحانی ۲ بازیکن جوان قمی هستند که تیم فوتسال دلسوختگان اهل‌بیت(ع) قم را در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته یک همراهی می‌کنند.

همچنین میلاد براهویی، علی ابراهیم‌آبادی، طاها کدخدایی و ابوالفضل حیدری ۴ بازیکن تیم امیدهای آناصنعت پاسارگاد قم هستند.

پایان پیام/ ۷۸۰۳۰