حجت‌الاسلام قمی: افزایش مشارکت در انتخابات به اقتدار ملی و منافع ملی کمک می کند
حجت‌الاسلام قمی: افزایش مشارکت در انتخابات به اقتدار ملی و منافع ملی کمک می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به حلول ماه رجب گفت: ولایت فقیه امتداد ولایت علوی در طول تاریخ است. امروز شاهد آن هستیم که فقیهی متدین، زاهد، مدیر و حکیم، مدیریت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به حلول ماه رجب گفت: ولایت فقیه امتداد ولایت علوی در طول تاریخ است. امروز شاهد آن هستیم که فقیهی متدین، زاهد، مدیر و حکیم، مدیریت عالی کشور را در این شرایط بسیار حساس بین المللی به عهده دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دیدارهای سران کشورهای خارجی با رهبر انقلاب افزود: تاکنون روسای جمهور متعدد و‌مقامات کشورهای مختلف به حضور مقام معظم رهبری رسیده و با ایشان ملاقات کردند در این ملاقات ها نگرش جهانی رهبر انقلاب و عمق راهبردی این نگرش کاملا واضح و‌مورد تایید صریح بسیاری از آنان قرار گرفته است.

وی ضمن تبیین نقش رهبری در پیشرفت های چهار دهه اخیر انقلاب اسلامی گفت: پیشرفت هایی که ما در عرصه  های مختلف کشور مانند عرصه های نظامی، صنایع بزرگ، علم و فناوری، وحدت و اقتدار ملی داشتیم با مدیریت رهبر معظم انقلاب تحقق یافته است.

حجت الاسلام قمی گفت: با این حال مقام معظم رهبری این صداقت مثال زدنی را با مردم دارند و می فرمایند ما در این چند مورد پیشرفت داشتیم اما در چند مورد همانند مسائل فرهنگی، مسئله اقتصاد و مسئله عدالت هنوز با وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم و‌ نیازمند تلاش مضاعف هستیم.

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: خوشبختانه نظرسنجی‌ها بیانگر افزایش تدریجی مشارکت مردم در استان های مختلف کشور در انتخابات ۱۱ اسفند است و این نکته به اقتدار ملی و منافع ملی خدمت شایانی خواهد داد به تعبیر رهبری کلیدتحول در کشور انتخابات است.

پایان پیام/