برگزیدگان مسابقات معارف قرآن کریم معرفی و تجلیل شدند
برگزیدگان مسابقات معارف قرآن کریم معرفی و تجلیل شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس چهل و ششمین دوره مسابقات معارف قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در قم به پایان رسید و برگزیدگان این رقابت‌ها معرفی و تجلیل شدند. محمد قیطاسیان از قم، علی محمدصالحی از اصفهان، سیدعلی صالح زاده از مازندران، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس چهل و ششمین دوره مسابقات معارف قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در قم به پایان رسید و برگزیدگان این رقابت‌ها معرفی و تجلیل شدند.

محمد قیطاسیان از قم، علی محمدصالحی از اصفهان، سیدعلی صالح زاده از مازندران، مرتضی آرش مهر از آذربایجان غربی و جعفر عابدی از خراسان رضوی به ترتیب از سوی هیات داوران موفق به کسب رتبه اول تا پنجم در رشته معارف قرآن کریم شدند. همچنین در رشته معارف قرآن کریم (اهل تسنن) مجید فلکی روح از کردستان، ادریس میره کی از کردستان و ادریس واحدی از خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته معارف نهج البلاغه، تقوا داودی از تهران، سیده ربابه حاتمی از خراسان شمالی، زینب آذرخشی ریحانی از خراسان رضوی،‌ راضیه لشکری از فارس و بی بی انسیه گوهری موسی آباد از تهران به ترتیب رتبه اول تا پنجم را بدست آوردند.

همچنین در رشته معارف صحیفه سجادیه علیرضا جاوید از آذربایجان شرقی، علی سوخکی از فارس، امیرسجاد زیتونی از خراسان جنوبی، سجاد حبیبی از قم و غلامرضا شانقی از قم به ترتیب رتبه اول تا پنجم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

برای مشاهده اسامی نفرات برتر در همه بخش‌ها و رشته از اینجا اقدام کنید.

پایان پیام/