افزایش نسبی دمای قم در هفته جاری
افزایش نسبی دمای قم در هفته جاری

سعید اسماعیلی کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اوضاع جویِ هفته جاری قم را مورد بررسی قرار داد و گفت: امروز شنبه (۲۳دی ماه) آسمان نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی، در برخی ساعات با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و در ارتفاعات غربی […]

سعید اسماعیلی کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اوضاع جویِ هفته جاری قم را مورد بررسی قرار داد و گفت: امروز شنبه (۲۳دی ماه) آسمان نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی، در برخی ساعات با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و در ارتفاعات غربی شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی آسمان قم را در روزهای یکشنبه و دوشنبه ابری توصیف کرد و اظهار کرد: عبور موجی دیگری در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید بارش‌‎های پراکنده‌ای را به همراه خواهد داشت.

این کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم افزود: از اواخر وقت دوشنبه و طی روز سه شنبه، آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

اسماعیلی با بیان اینکه صبح چهارشنبه تا عصر پنج شنبه، شاهد افزایش ابر خواهیم بود، گفت: از پنجشنبه شب تا جمعه شب، جو آرامی پیش بینی می شود.

وی در پایان افزود: از امروز شاهد افزایش نسبی دما خواهیم بود.

پایان پیام/۷۸۰۳۴