اجرای ۱۱۹ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در سال ۱۴۰۲ در قم
اجرای ۱۱۹ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در سال ۱۴۰۲ در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مرتضی خوش‌لهجه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری، ۱۱۹ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در استان قم انجام شد که با افزوده شدن این میزان، مجموع طول خطوط شبکه در استان قم به ۴ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مرتضی خوش‌لهجه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری، ۱۱۹ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در استان قم انجام شد که با افزوده شدن این میزان، مجموع طول خطوط شبکه در استان قم به ۴ هزار و ۵۲۹ کیلومتر رسید.

وی همچنین طول شبکه‌گذاری گاز طبیعی طی نه ماهه نخست سال جاری در مناطق شهری استان را  ۶۴ کیلومتر عنوان کرد و در ادامه افزود: با احتساب این میزان، طول خطوط شبکه گاز طبیعی در مناطق شهری استان ۳ هزار و ۲۹۶ کیلومتر شد.

خوش‌لهجه با بیان اینکه طول شبکه‌گذاری در مناطق روستایی استان نیز طی همین بازه زمانی ۵۵ کیلومتر است، تصریح کرد: با افزوده شدن این میزان نیز، طول خطوط شبکه در مناطق روستایی استان به یک هزار و ۲۳۳ کیلومتر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه تمامی نقاط شهری استان قم تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند، خاطرنشان کرد: همچنین تمامی روستاهای استان که از لحاظ قانون، مشمول گازرسانی می‌شوند به شبکه سراسری گاز متصل هستند.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱