نگاه ما در پروژه‌های عمرانی صرفا اقتصادی نباشد
نگاه ما در پروژه‌های عمرانی صرفا اقتصادی نباشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سیدمحمد آقامیری امروز جلسه شورای اداری سلفچگان اظهار داشت: حضور مسئولان بین مردم از سیاست های اصلی مدیریت استان است  وی افزود:‌ما نسبت به تک تک مردم مسئولیت داریم و در اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها و شهرستان‌ها صرفا نباید دید […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سیدمحمد آقامیری امروز جلسه شورای اداری سلفچگان اظهار داشت: حضور مسئولان بین مردم از سیاست های اصلی مدیریت استان است 

وی افزود:‌ما نسبت به تک تک مردم مسئولیت داریم و در اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها و شهرستان‌ها صرفا نباید دید اقتصادی داشته باشیم. 

وی ادامه داد: برگزاری جلسات شورای اداری در شهرستان‌ها و بخش‌ها به این منظور است که مدیران ما در میدان حاضر شده و از نزدیک مشکل مردم را رصد کنند، این‌ موضوع باعث می‌شود مردم هم آگاه شوند که مسئولین در بخش های مختلف استان در حال تلاش هستند.

 استاندار قم در ادامه درخصوص مشکل فاضلاب بخش سلفچگان تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب قم و اداره‌کل راه شهرسازی استان ظرف روزهای آینده طرحی را برای حل این مشکل برنامه‌ریزی کرده ما نیز با بخش خصوصی و وزارتخانه مربوطه رایزنی خواهیم کرد تا به صورت مشارکتی انجام شود. 

آقامیری با اشاره به کمبود اقلام دارویی در درمانگاه شبانه‌روزی سلفچگان، خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی موظف به رفع مشکلات مردم در حوزه درمان و سلامت است لذا باید بررسی شود تا مشکل کمبود اقلام دارویی در این داروخانه برطرف گردد.

وی در ادامه گفت: در راستای سیاست‌های استان و موضوعاتی که بنده درحال پیگیری‌ آن هستم،همه مدیران استان باید بین مردم حاضر شده و از نزدیک در جریان مسائل قرارگیرند.

 استاندار قم تاکید کرد: حداکثر تا ۲ ماه دیگر مجددا در سلفچگان حاضر خواهیم شد تا مصوبات جلسه اول را پیگیری کنیم، مصوباتی که امروز داشتیم باید تا ۲ ماه آینده اجرا و آماده‌ بهره‌برداری باشد.

آقامیری در ادامه عنوان کرد: سیاست آیت‌الله رئیسی این است که تا پایان دولت تا حدالامکان پروژه و کار نیمه تمامی در استان‌ها باقی نمانده باشد، ما در استان قم این سیاست را به طور جدی و بیش از قبل پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: در راستای این سیاست فرمانداران و بخشداران ما باید کلیه مشکلات بخش‌ها و شهرستان‌ها را دسته‌بندی کرده و برنامه‌ریزی کنند تا ما در جلسات شورای اداری به آن‌ها رسیدگی کنیم.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: توجه به مشکلات و موانع پیش‌روی تولیدکنندگان در سلفچگان حداقل انتظاری است که ما از بخشدار این منطقه توقع داریم، سلفچگان قطب اقتصادی استان است و باید نگاه ویژه‌تری در بحث رفع موانع تولید این منطقه داشته باشیم.

این جلسه پنج ساعته ؛ مصوباتی در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، ساخت زمین چمن مصنوعی ورزش و جوانان، مجتمع فرهنگی در حوزه فرهنگ و ارشاد، مخابرات، آب و فاضلاب ،بهداشت و درمان و… داشت.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱