هیچ‌گونه کمبود شیر خشک در استان قم وجود ندارد
هیچ‌گونه کمبود شیر خشک در استان قم وجود ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، هدی ابوالحسنی در مورد سؤال متعدد مردم در خصوص کمبود شیر خشک نان۱ گفت: هیچ‌گونه کمبودی وجود ندارد و لیست داروخانه‌هایی که این شیر خشک رادارند در ذیل آمده است. معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: طبق آمار سامانه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، هدی ابوالحسنی در مورد سؤال متعدد مردم در خصوص کمبود شیر خشک نان۱ گفت: هیچ‌گونه کمبودی وجود ندارد و لیست داروخانه‌هایی که این شیر خشک رادارند در ذیل آمده است.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: طبق آمار سامانه تیتک در سه‌ماهه پاییز، ۹ هزار عدد توزیع شیر خشک نان ۱ داشتیم که در حال حاضر این نوع شیر خشک در داروخانه‌ها به میزان کافی موجود است.

دکتر ابوالحسنی گفت: در این راستا از داروخانه‌های وامق، ولیعصر(عج)، اورعی، آل حبیب، اکرمی، امام رضا(ع)، امیرابراهیمی، رضوانی، سعدی، عطاران، سجودی مقدم، کبیری، فراهانی، یزدیان، مریدی، رشیدی، کاویانی، نیکان و حضرت ابوالفضل(ع) سرکشی شد که شیر خشک به میزان کافی وجود داشت و همشهریان می‌توانند با مراجعه به آنها، شیر خشک موردنیاز را تهیه کنند.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱